۱۲ آذر ۱۳۹۲

رایت ISO Image مستقیماً از ویندوز 7

۱۲ آذر ۱۳۹۲ 3987 بازدیدکننده 2 نظر
رایت ISO Image مستقیماً از ویندوز 7 در این مقاله می خوانید

با خواندن این مقاله شما می توانید به آسانی و مستقیماٌ Iso Image را از ویندوز 7 رایت کنید.   ...

رایت ISO Image مستقیماً از ویندوز 7

مقدمه

این نکته ها کمی به سمت قسمت تخصصی تر ویندوز هستند: فایل های  ISO. شما ممکن است درباره‌ی آن‌ها شنیده باشید اما دقیقاً نمی‌دانید که چه هستند. به بیان ساده فایل ISO، تصویری از کلیه‌ی اطلاعات روی یک دیسک نوری (همانند CD/DVD/Blueray) است که در یک فایل واحد نگهداری می‌شوند.

ممکن است در ورژن های قدیمی تر ویندوز، فایل های ISO به شما داده شده و یا آنها را دانلود کرده باشید، و اینطور بوده است، می‌دانید که ویندوز هیچ تدارکی برای رایت این فایل ها روی CD یا  DVD برای قابل‌استفاده شدن آن‌ها نداشت. کاربران ویندوز در گذشته مجبور بودند برای رایت فایل های ISO به نرم‌افزارهای رایگان یا برنامه‌های تجاری متوسل شوند، اما کاربران سیستم‌عامل‌های دیگر، می‌توانستند بدون نیاز به نرم‌افزار اضافی ای برای سال‌ها این کار را انجام دهند.

ویندوز 7 همه‌ی این شرایط را تغییر داد و بعلاوه انجام آن را خیلی راحت نیز کرد.

 

نحوه رایت 

برای رایت یک عکس ISO در ویندوز 7، تمام کاری که باید بکنید این است که روی فایل دابل کلیک کرده و درایو انتخابی خود را انتخاب کنید (از قبل یک دیسک خالی را قرار دهید) و روی BURN کلیک کنید.

 

رایت ISO Image

این قابلیت شما را از سروکله زدن با برنامه های مجانی و یا برنامه های تجاری برای رایت این فرمت راحت می کند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040