۱۲ آذر ۱۳۹۲

پردازش راحت مشکلات با Problem Steps Recorder در ویندوز 7

۱۲ آذر ۱۳۹۲ 3459 بازدیدکننده 4 نظر
پردازش راحت مشکلات با Problem Steps Recorder در ویندوز 7 در این مقاله می خوانید

در این مقاله شما با نحوه استفاده از Problem Steps Recorder جهت رفع مشکلات ویندوز 7 آشنا خواهید شد.   ...

پردازش راحت مشکلات با Problem Steps Recorder در ویندوز 7

مقدمه

اگر شما یک دوست متخصص در تکنولوژی دارید که همیشه از او برای مشکلات ویندوز سؤال می کنید، زمانی که چیزی درست پیش نمی رود، بخش Problem Steps Recorder در ویندوز 7 قابلیت مورد علاقه‌ی شما خواهد بود. این یک راه بسیار ساده است تا مراحلی که سبب هر مشکلی در ویندوز 7 شده اند را به صورت بصری ذخیره کنید.

 

روش استفاده

به راحتی در کادر جستجو در منوی Start عبارت PSR را تایپ کنید و کلید Enter را برای آغاز برنامه فشار دهید. دکمه‌ی Start Record را فشرده و روی هر چیزی که باعث مشکل شده است کلیک کنید. Problem Steps Recorder به صورت خودکار از هر مرحله‌ی شما یک تصویر را ضبط می‌کند. در هر مرحله شما می‌توانید عبارت Add Comment را برای افزودن یادداشت‌های خودتان به مراحل بفشارید. وقتی مستند کردن مشکلتان تمام شد، گزینه‌ی Stop Record را فشرده و از شما خواسته می‌شود تا به فایل zip یک نام بدهید تا برای آسانی ایمیل کردن روی دسکتاپ ذخیره شود. فایل zip شامل یک سند MHTML مانند این است: این فایل برای نشان دادن منظم کلیه‌ی مراحل شما در IE باز می‌شود.

شما می‌توانید آن را مانند یک صفحه‌ی وب پیمایش کرده یا مانند نمایش اسلایدی تماشا کنید. لینک Additional Details ورژن کلیه‌ی نرم‌افزارهای استفاده‌شده در پردازش مشکل‌دار را به همراه جزئیات دیگر را نشان می‌دهد. خواه شما روی پنجره یک‌بار کلیک کرده یا دابل کلیک نموده باشید.

در Problems Steps Recorder ماهر شوید، و دیگری نیازی به بحث و توضیح یک مشکل نرم‌افزاری ویندوز به فردی دیگر نخواهید داشت. تنها مشکلی که این برنامه به آن کمک نمی‌کند صفحه آبی مرگ (Blue Screen of Death) بدنام است.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040