۹ اسفند ۱۳۹۶

گیاه بشقابی و خواص تاثیرگذار آن 2

۹ اسفند ۱۳۹۶ 701 بازدیدکننده 0 نظر
گیاه بشقابی و خواص تاثیرگذار آن 2 در این مقاله می خوانید

بشقابی نام گونه‌ای از گیاهان گل‌دار از خانواده‌ی نعناع است. بیایید نگاهی به خواص تأثیرگذار این گیاه جالب بر سلامت خود بیندازیم. ...

گیاه بشقابی و خواص تاثیرگذار آن 2

پاک کردن سموم

اگر به دنبال راهی برای سم‌زدایی بدن و بهبود سلامت کلی خود هستید چای گیاه بشقابی چیز خوبی است. بشقابی با فعالیت آنتی‌اکسیدان‌ها در کبد همراه است، یکی ا عضوهایی که خیلی دیر ترمیم می‌شود، و این اثر می‌تواند کارایی مؤثر کبد را بهبود بخشد. بشقابی سطح سموم در بدن و خون را کاهش داده و ازاین‌رو باعث بهبود سلامت کلی شما خواهد شد.

 

 

مدیریت دیابت

تنظیم انسولین و گلوکوز حیاتی بوده و به نظر می‌رسد گیاه بشقابی می‌تواند با پانکراس تولید انسولین را زیاد کرده و به تنظیم سطح انسولین در بدن کمک کند. بعلاوه این گیاه سطح کلسترول را کاهش می‌دهد، چیزی که یک فاکتور تشدید شونده در بیماران دیابت است.

 

 

سلامت قلب

با کاهش سطح کلسترول در قلب، گیاه بشقابی می‌تواند احتمال تصلب شریان‌ها، حملات قلبی، بیماری‌های کرونری قلب و سکته را که اغلب برای جمع شدن پلاکت در رگ‌ها هستند کاهش دهد.

 

 

کاهش وزن

باوجودی که تحقیقات درباره‌ی این گیاه هنوز خیلی واضح نیست اما به نظر می‌رسد تحریک کاهش تری گلیسیرید توسط  گیاه بشقابی می‌تواند در کنار یک رژیم غذایی صحیح به کاهش وزن سریع کمک کند. تحقیقات هنوز ادامه دارند اما این گیاه انتخابی برای کسانی است که به دنبال راه‌های جدید برای کاهش وزن هستند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040