۲۸ شهريور ۱۳۹۶

چگونه نزد رییستان خود را ارزشمند کنید

۲۸ شهريور ۱۳۹۶ 516 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه نزد رییستان خود را ارزشمند کنید در این مقاله می خوانید

در زندگی حرفه ای همه به دنبال موفقیت هستند. رییس شما می تواند در  موفق بودنتان بسیار موثر باشد. ...

چگونه نزد رییستان خود را ارزشمند کنید

اهداف او را فهمیده و دنبال کنید

همه‌ی رییس‌ها اهداف و دیدگاه‌های خود را شاید به طور واضح مطرح نکنند. شما باید کمی دقیق‌تر باشید. مطمئن شوید اهداف و تلاش‌های شما در همان راستای اهداف رییستان است. از او سؤالاتی واضح بپرسید.

 

با صدای مناسب صحبت کنید

هر رییسی طرز صحبت متفاوتی دارد. برخی با احترام بیشتر، برخی با استفاده از لغات مد روز، برخی علاقه‌مند به استفاده از اصطلاحات... به رفتار او دقت کنید. ببینید او دوست دارد زیاد صحبت کنید یا نه.

 

سورپرایزهای ناخوشایند

هیچ‌کس دوست ندارد یک سورپرایز منفی داشته باشد، از جمله رییس شما. اگر می‌بینید چیزی درست پیش نمی‌رود برای مطلع کردن او شما بیشتر از همه عجله نداشته باشید. یک هشدار عاقلانه باعث می‌شود رییستان بتواند مشکل را برطرف کرده و یا حداقل اینکه بهتر بتواند در آن موقعیت اوضاع را مدیریت کند.

 

همیشه برنامه داشته باشید

بدترین لغات برای از بین بردن اعتبار شما  نزد رییستان این است که از او  بپرسید: حالا باید چکار کنم؟ این عبارت را فراموش کرده و سعی کنید همیشه با داشتن حداقل یک برنامه در ذهن خود وارد اتاق رییس شوید. مثلاً می‌توانید دو گزینه را به او پیشنهاد دهید تا از بین آن‌ها انتخاب کند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040