۱۷ خرداد ۱۳۹۴

ایده های خلاقانه برای تزیین خانه

۱۷ خرداد ۱۳۹۴ 6080 بازدیدکننده 0 نظر
ایده های خلاقانه برای تزیین خانه در این مقاله می خوانید

در این مقاله ایده هایی جالب برای تزیین خانه ی خود مشاهده خواهید کرد. ...

ایده های خلاقانه برای تزیین خانه

آویز لباس‌های کثیف

اگر در فضا محدودیت دارید این ایده‌ی خلاقانه را برای تزیین خانه‌ی خود امتحان کنید. تمام چیزی که نیاز دارید یک رویه‌ی بالشت، یک دریل، پیچ، حلقه‌ی قلاب‌بافی، روبان و  قلاب است.

 

بالشت با رویه‌ی سوئی شرت

این روکش‌های زیبای بالشت با استفاده از سوئی شرت های قدیمی، پارچه و فوم برای وسط بالشت ساخته می‌شوند. ساخت آن‌ها سریع است و برای افزودن کمی رنگ به اتاق شما عالی هستند.

 

پارچه در قاب

این ایده‌ی تزیینی برای زیبا کردن فضا بدون صرف هزینه‌ی زیاد عالی است. تنها پتوهای قدیمی خود را بریده و آن‌ها را داخل قاب عکس بگذارید.

 

زیر لیوانی با چوب‌پنبه

این ایده‌ی ساده را امتحان کنید تا به آشپزخانه‌ی خود کمی زندگی دهید. به سادگی چوب‌پنبه‌های بطری‌های قدیمی را جدا کرده، آن‌ها را به شکل دلخواه خود مرتب نموده و به هم بچسبانید.

 

قلب رشته‌ای هنری

با استفاده از نخ این قلب زیبا را برای هرجا در خانه‌ی خود بسازید. می‌توانید برای زیباتر به نظر رسیدن فضا قلب‌ها را با نخ‌های رنگارنگ درست کنید.

 

قفسه با جعبه‌ی کفش

از جعبه‌های کفش می‌توان استفاده‌های متعددی برای تزیین خانه کرد. در این طراحی رنگی از جعبه‌های کفش، اسپری رنگ و کاغذهای رنگی استفاده شده است.

 

ساعت با قاب عکس

برای ساخت این ساعت یک صفحه‌ی کوچک ساعت بدون عدد خریده و از عکس‌های دلخواه خود برای نشان دادن زمان استفاده کنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040