۱۸ تير ۱۳۹۳

تزیین شمع با گل خشک

۱۸ تير ۱۳۹۳ 8884 بازدیدکننده 0 نظر
تزیین شمع با گل خشک در این مقاله می خوانید

ما در این مقاله روش تزیین شمع با گل خشک را آموزش می‌دهیم، تا شمع‌های ساده‌ی خود را زیباتر کنید. ...

تزیین شمع با گل خشک

تزیین شمع با گل خشک

اگر شما هم یکی از شخصیت‌های خلاق در زمینه‌ی ساخت کارهای دستی هستید، حتماً دوست دارید که آن شمع‌های سفید ساده را با هنر خودتان تغییر دهید، ما پیشنهاد می‌کنیم برای این کار از گل‌های خشک استفاده کنید، ایده‌ی آموزشی ساده‌ای که در این مقاله یاد می‌گیرید، شما را تبدیل به یک استاد در زمینه کاردستی خواهد کرد.

 

وسایل مورد نیاز:

قیچی

موچین

قاشق

گل و گیاهان خشک

شمع ( یکی برای تزیین و دیگری برای استفاده به عنوان منبع گرما)

 

تزیین شمع

 

در ابتدا قاشق را روی یکی از شمع‌ها حرارت دهید، یک گل خشک برداشته و با استفاده از قاشق، آن را روی شمعو  دیگر بچسبانید. لبه‌های آن را با قاشق به آرامی فشار دهید تا به خوبی بچسبد. هرچه ضخامت گل‌ها بیشتر باشد، باید میزان فشار وارده را افزایش دهید. البته مراقب باشید، اگر شمع شما محکم نباشد، ممکن است به آسانی آن را بشکنید.

 

قیچی را برداشته و اگر گل اضافی وجود دارد آن را ببرید. از خلاقیت خود استفاده کنید تا یک طرح شیک و جالب به شمع خودتان بدهید. شما می‌توانید برای ظاهر طبیعی‌تر، سبزه و یا شاخ و برگ نیز به آن اضافه کنید

 

یک حقه‌ی کوچک وجود دارد که می‌توانید کار خود را با آن به پایان برسانید. شمع را با فتیله نگه داشته و آن را در یک فنجان داغ پارافین غوطه‌ور کنید. مطمئن شوید سایز ظرف شما اندازه‌ی شمع باشد تا کل شمع را بپوشاند. یک بار کافی است تا پارافین ظاهر خوبی به شمع بدهد، اما اگر فکر می‌کنید کافی نبوده است آن را تکرار کنید. پس از آن شمع را روی یک بشقاب قرار بدهید تا سرد شود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040