۱۷ تير ۱۳۹۳

شکوفه‌های کاغذی ماگنولیا

۱۷ تير ۱۳۹۳ 4389 بازدیدکننده 0 نظر
شکوفه‌های کاغذی ماگنولیا در این مقاله می خوانید

ما در این مقاله به شما روش ساخت شکوفه‌های کاغذی ماگنولیا را آموزش می دهیم. ...

شکوفه‌های کاغذی ماگنولیا

وسایل موردنیاز :

 

کاغذ کرپ (الیاف درشت) در رنگ‌های سفید، صورتی روشن و سبز

سیم مخصوص درست کردن گل باروکش سفید 

چسب اسپری

رنگ آبی

نوار گل به رنگ سبز روشن

شاخه

چسب حرارتی تفنگی

 

شکوفه‌های کاغذی ماگنولیا

از کاغذ کرپ صورتی و سفیدرنگ، دوتکه را به ابعاد 20 در 30 سانتی‌متر ببرید؛ یک سمت کاغذها را اسپری چسبی بزنید ( در فضای باز یا داخل فضایی با تهویه‌ی خوب روی روزنامه اسپری کنید). دوتکه را روی‌هم فشار دهید، مطمئن شوید که بافت کاغذ در یک‌جهت قرار بگیرد. 

کمی رنگ صورتی را با قلم‌مو روی سمت صورتی کاغذ بزنید، این کار باعث می‌شود که پایه‌ی گلبرگ‌ها زیباتر به نظر برسد، بنابراین خط‌های قلمو را روی یک سمت نگهدارید. 

 

شکوفه‌های کاغذی ماگنولیا

گلبرگ‌ها را از روی کاغذ کرپ در جهت بافت عمودی آن برش بدهید، هر گل نیاز به 6 گلبرگ دارد. من گلبرگ‌های خود را در دو سایز ساخته‌ام، گلبرگ‌های روی شکوفه‌های بزرگ‌تر حدود 6 سانتی‌متر هستند و گلبرگ‌های شکوفه‌های کوچک‌تر 5 سانتی‌متر، به‌آرامی مرکز آن‌ها را کشیده و پایه‌ی هرکدام را چین دهید. 

 

شکوفه‌های کاغذی ماگنولیا

به‌وسیله یک انبردست، انتهای یک‌تکه سیم را چند بار خم کنید، با یک نوار 10 سانتیمتری، دو گلبرگ را دور سیم بپیچید، درحالی‌که رو به هم باشند. دو گلبرگ دیگر را به‌طوری اضافه کنید که روبه‌روی‌هم هستند و روی‌ دوتای اول هم افتاده‌اند، سپس دو گلبرگ دیگر اضافه کنید. به‌آرامی گلبرگ‌ها را به سمت بیرون خم کنید. 

 

شکوفه‌های کاغذی ماگنولیا

شکوفه‌های کاغذی ماگنولیا

سیم را دور شاخه پیچانده و اضافی آن را بچینید. برای شکوفه‌های کوچک‌تر، سیم را نزدیک پایه‌ی گل چند بار خم کرده و اضافی آن را بچینید، درنهایت آن را به‌وسیله چسب حرارتی به شاخه بچسبانید.

 

شکوفه‌های کاغذی ماگنولیا

یک دسته برگ حدود یک و نیم سانتی‌متری ببرید. با چسب حرارتی برگ‌ها را به پایه‌ی گل‌ها وصل کنید. چند عدد برگ و گل برگ دیگر بر روی شاخه بچسبانید تا غنچه درست کنید. 

 

شکوفه‌های کاغذی ماگنولیا

شاخه‌ها را در یک گلدان ساده مرتب کرده و از آن لذت ببرید. 

 

شکوفه‌های کاغذی ماگنولیا

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040