۲۷ آذر ۱۳۹۶

جاذبه های گردشگری که دوست خواهید داشت

۲۷ آذر ۱۳۹۶ 261 بازدیدکننده 0 نظر
جاذبه های گردشگری که دوست خواهید داشت در این مقاله می خوانید

اگر گردشگری را دوست دارید می‌دانید هرکجای جهان عجایب خود را دارد. بیایید با چند مورد از این شگفتی‌های بشر و طبیعت آشنا شویم. ...

جاذبه های گردشگری که دوست خواهید داشت

دیوار چین چیزی حدود بیست‌ویک هزار کیلومتر طول داشته و از شرق به سمت غرب این کشور کشیده شده است. در هر روز چیزی حدود هفتاد هزار گردشگر برای بازدید از این جاذبه‌ی گردشگری به چین سفرمی کنند.

 

 

اگر دوست دارید ترکیب جالب و متضادی از صحرا و دریا را کنار یکدیگر بینید به برزیل سفر کنید. در  پارک ملی لینسویز ماراینسیز برزیل این ساختار جالب دیده می‌شود. بازدیدکنندگان می‌توانند از مسیرهای پرپیچ و پرآب این منطقه بگذرند.

 

 

برای تشکیل پنجره‌ی آزور در ساحل سنگی کشور مالت هزاران هزار موج شرکت داشته اند. بعدها این ساحل سنگی تبدیل به یک جاذبه‌ی گردشگری شد. متاسفانه این کمان سنگی در ماه مارس سال دو هزار و هفده کاملا فرو ریخت.

 

 

بوداپست در کشور مجارستان قرار دارد. این بخش از دو قسمت بودا و پست تشکیل شده است که با پل‌های متعدد به یکدیگر متصل گشته اند. از معروفترین این پل‌ها می توان پل زنجیر را نام برد که به نمادی از بوداپست تبدیل‌شده است.

 

 

نام چاه پله های هند را شاید شنیده باشید. این چاه پله ها در اصل فقط در بخش‌های کم آب هند مانند راجستان ساخته می‌شدند تا اهالی به آب دسترسی پیدا کنند. با گذشت زمان از این چاه پله ها برای شنا و تفریحات دیگر نیز استفاده می‌شده است. تصویری که  مشاهده می‌کنید مربوط به شهر چیپور می‌باشد.

 

 

در شهر سینترا در پرتغال کاخ باشکوهی با نام کاخ ملی پنا جای گرفته است. در سال 1995 این کاخ زییا در فهرست میراث یونسکو به ثبت رسید. بازسازی کاخ پنا توسط شاه فردیناند دوم انجام شده و در آن شاهد ترکیبی از معماری‌های اروپایی، رنسانس، رومی و مصری خواهید بود.

 

 

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040