۲۱ مرداد ۱۳۹۶

نشانه هایی که او همسر مناسبی نیست

۲۱ مرداد ۱۳۹۶ 711 بازدیدکننده 0 نظر
نشانه هایی که او همسر مناسبی نیست در این مقاله می خوانید

او به نظر شما پسری خوش‌تیپ و زیبا است. تمام ویژگی‌های ظاهری که در نظر داشتید در او دیده می‌شود، اما این‌ها لزوماً نشان‌دهنده‌ی مناسب بودن شما برای یکدیگر نیست. ...

نشانه هایی که او همسر مناسبی نیست

نظرات و  خصوصیات یکدیگر را نمی‌پسندید

نظرات و خصوصیات شما همان چیزی هستند که منحصربه‌فردتان می‌کنند. کسی که با شماست باید آن‌ها را دوست داشته و برای او آزاردهنده نباشند. اگر او فردی است که نمی‌تواند تحمل کند شما با صدای آهنگ همزمان می‌خوانید و یا نوع لباس پوشیدنتان را دوست ندارد مطمئناً مشکل خواهید داشت.

 

دوستانتان او را دوست ندارند

نمی‌گوییم شما باید بر اساس چیزی که دوستانتان می‌گویند تصمیم بگیرید اما باید به گفته‌هایشان گوش دهید. دوستان شما خوب شخصیتتان را می‌شناسند – آن‌ها بیشتر وقت را با شما بوده و قبل از این فرد وارد زندگی شما شده‌اند. اگر آن‌ها حس خوبی به نامزد شما ندارند شاید واقعاً دلیلی دارد. شاید شما تنها روی اینکه او چقدر عالی است تمرکز کرده‌اید و عیب‌های این فرد را نمی‌بینید.

 

او زندگی شما را بهتر نمی‌کند

کسی که با او هستید باید باعث شود شما حس بهتری به خودتان داشته باشید. با کسی نباشید که مرتباً با انتقادات و نصیحت‌های بی‌مورد شما را پایین می‌آورد. شما لیاقت کسی را دارید که به شما کمک کند رشد کرده و احساس کنید پتانسیل بی‌پایانی دارید.

 

اولویت های متفاوت دارید

مسلماً نمی‌توانید با کسی باشید که کاملاً شبیه به شما باشد اما نباید با فردی ازدواج کنید که درست نقطه‌ی مقابل شماست. باید تعادل وجود داشته باشد. تفاوت‌ها خوب هستند، درصورتی‌که بتوانید یک نقطه‌ی میانی با هم پیدا کنید. بسیار اهمیت دارد که در رابطه شما مطمئن باشید که شخصیت فعلی شما تنها برای شاد و راضی بودن همسرتان تغییر نخواهد کرد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040