۳ اسفند ۱۳۹۵

بهترین همسر چه خصوصیاتی دارد؟

۳ اسفند ۱۳۹۵ 1882 بازدیدکننده 0 نظر
بهترین همسر چه خصوصیاتی دارد؟ در این مقاله می خوانید

درست است، نمی‌دانید قرار است با چه کسی ازدواج کنید. اما می‌توانید ویژگی‌های یک همسر مناسب  را در ذهن خود داشته باشید. ...

بهترین همسر چه خصوصیاتی دارد؟

ارزش‌های مشابه

انتخاب همسر

باید در زندگی ارزش‌های مشترکی با  یکدیگر داشته باشید. اگر شما فردی هستید که تجمل‌گرایی را  دوست دارید مسلماً نمی‌توانید زمان زیادی در کنار یک فرد ساده باشید.

 

اعتماد به یکدیگر

انتخاب همسر

فکر می‌کنید باید موبایل او را بگردید؟ احساس می‌کنید به یکدیگر اعتماد ندارید؟ با چک کردن مداوم وفاداری شما از بین می‌رود و زمینه‌ای برای بحث ایجاد خواهد شد.

 

احترام به عقاید

انتخاب همسر

هرکس در زندگی عقایدی دارد که به آن پایند است مانند باورهای مذهبی یا اعتقادات دیگر. اگر باورهای شما باهم یکسان باشد زندگی آرام‌تری خواهید داشت.

 

قدر هم را بدانید

انتخاب همسر

باید تعریف شما از روزهای شاد و کیفیت زندگی با هم یکسان باشد. باید بتوانید علاوه بر تفریح در کنار هم، از بودن یکدیگر آرامش بگیرید. گاهی بهترین لحظات زمانی است که او روبرویتان است و گذر زمان را احساس نمی‌کنید.

 

بهتر شدن شما

انتخاب همسر

باید شریک زندگی شما بهترین‌ها را از شما بسازد. از خودتان بپرسید آیا او من را به فرد بهتری تبدیل خواهد کرد؟

 

نگذاشتن محدودیت

انتخاب همسر

نباید همسر شما برایتان محدودیتی اعمال کند، مثلاً از شما نخواهد برای ادامه‌ی رابطه دوستان خود را  کنار بگذارید. رابطه‌ی شما نباید یک مانع برایتان باشد. نباید از کمی بازی ویدئویی یا پوشیدن لباسی که دوست دارید محدود شوید.

 

احترام به خانواده‌ی یکدیگر

انتخاب همسر

باید به خانواده‌ی هم احترام بگذارید، منظور تنها دوست داشتن آن‌ها نیست. باید این نکته در مورد اطرافیان و دوستان شما نیز صادق باشد.

 

یکدیگر را راضی کنید

انتخاب همسر

باید بتوانید در بستر همسر خود را راضی نگه دارید. رضایت چیزی فراتر از نیازهای جسمی است. باید  بتوانید در مورد مسائل زناشویی با هم راحت باشید و راحت بتوانید در مورد آن‌ها صحبت کنید.

 

آینده‌ای یکسان

انتخاب همسر

باید هردو آینده‌ای مشابه را در ذهن داشته باشید و برای آن در کنار هم تلاش کنید.

 

باهوش و ذکاوت

انتخاب همسر

آدم‌های باهوش می‌توانند در زندگی شما را راهنمایی کنند. لازم نیست حتماً همسرتان تحصیلات عالی داشته باشد بلکه ذکاوت او برای زندگی مهم است.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040