۱ آذر ۱۳۹۵

خصوصیاتی که زنان جذب آن می شوند

۱ آذر ۱۳۹۵ 1817 بازدیدکننده 0 نظر
خصوصیاتی که زنان جذب آن می شوند در این مقاله می خوانید

برخی خصوصیات وجود دارد که زنان اغلب برای انتخاب شریک زندگی خود به دنبال آن هستند. ...

خصوصیاتی که زنان جذب آن می شوند

مردان با استعداد

خصوصیات مردان جذاب

برای زنان یک مرد جذاب در کار خود ماهر است. مردان باید قدری جاه‌طلب بوده و در شغل خود در هر سطحی که هستند گاه خود را به چالش بکشند و فرصتی باشند تا همسر آن‌ها چیزهایی جدیدی یاد گرفته و خود نیز پیشرفت کنند.

 

شوخ‌طبعی

خصوصیات مردان جذاب

مردی جذاب است که شوخ‌طبع و خوش خنده باشد. یک فرد خوش‌برخورد و خوش‌رو می‌تواند جوی صمیمی ایجاد کند و باعث احساس راحتی فرد مقابل خواهد بود.

 

اخلاق مناسب

خصوصیات مردان جذاب

داشتن اختلاف نظر و دعوا در هر رابطه‌ای اجتناب‌ناپذیر است اما یک مرد جذاب به تمام این اختلاف نظرها احترام می‌گذارد و برای هر بحثی ارزش قائل است. در دیدگاه زن این مردان به پختگی رسیده‌اند. او درعین‌حال که قدرت تشخیص درست از نادرست را دارد اما می‌فهمد شاید موضوعی که از نظر او صحیح است برای فرد دیگری درست نباشد.

 

عواطف زیاد

خصوصیات مردان جذاب

گفت و گو بر سر مسائلی جز امور عادی زندگی اهمیت بالایی دارد. مرد باید بتواند آغازگر یک مکالمه باشد. این خصوصیت باعث ایجاد اعتماد در زنان خواهد شد.

 

در دسترس بودن

خصوصیات مردان جذاب

در جهان امروزی فناوری باعث شده است ارتباطات کوتاه شده و اغلب چیزهایی برای پرت کردن حواس ما وجود داشته باشد. مری که همیشه در دسترس است و بتوان با او  فوراً تماس گرفت یک فرد ستودنی است. یک مرد جذاب می‌داند حتی باید به گفته‌های ظاهراً بی‌اهمیت همسرش توجه داشته باشد، او را غافلگیر کند و به او گوش بسپارد.

 

کمی قاطعیت

خصوصیات مردان جذاب

برای حرف زدن یا گذاشتن یک برنامه‌ی خاص نیازی به مقدمه‌چینی زیاد نیست. لازم نیست برای گفتن یک حرف موضوعات مختلف را پیش بکشید. مثلاً برای دعوت یک زن برای شام بگویید " فردا ساعت 8 منتظرت هستم" نه اینکه بپرسید " کی برای شام بیرون برویم". البته باید به برنامه‌ی فرد مقابل نیز اهمیت بدهید.

 

قابل اتکا

خصوصیات مردان جذاب

زنان به سمت مردانی گرایش دارند که به خانواده اهمیت می‌دهند. مردان باید در زندگی خود الگویی قابل‌اتکا باشند. یک مرد باید بتواند در زندگی خود بین دوستان، خانواده،  کار و ... اولویت‌بندی داشته باشد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040