۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۴

سوالاتی که باید قبل از ازدواج از فرد مقابل بپرسید

۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ 2479 بازدیدکننده 0 نظر
سوالاتی که باید قبل از ازدواج از فرد مقابل بپرسید در این مقاله می خوانید

ازدواج یک تصمیم بزرگ است. جدا از اشتباهات رایج در برنامه‌ریزی برای ازدواج، شما باید درباره‌ی جنبه‌های مهم دیگر در زندگی آینده نیز فکر کنید. ...

سوالاتی که باید قبل از ازدواج از فرد مقابل بپرسید

اگر هردو شما کار خود را از دست دهید چه پشتیبانی مالی‌ای دارید؟

 تصمیم گیری برای ازدواج

تصور اینکه بدون هیچ درآمدی در دنیا بمانید ترسناک است. خوب است بدانید چه نوع برنامه‌ریزی‌ای برای پشتیبانی مالی شما امکان‌پذیر است.

 

آخرین باری که در بیمارستان بستری بودید چه زمانی است؟

چک کردن آخرین بار رفتن به دکتر یا بستری در بیمارستان می‌تواند آغازکننده‌ی یک تاریخچه‌ی پزشکی از فرد باشد. همچنین می‌تواند زمینه‌ای از لزوم و تکرار تعداد دفعات رفتن به دکتر در آینده را برای شما مشخص کند.

 

اگر به اهداف کنونی خود دست‌یافتید برای خود اهداف جدیدی قرار خواهید داد؟

دوست داشتن یک فرد احساساتی و عاطفی عالی است. قرار دادن هدف، دنبال کردن رؤیاها و خلق رؤیاهای جدید به طرز غیرقابل‌باوری برای موفقیت در زندگی مهم است.

 

اگر تنها بتوانید یکی از نیازهای روحی خود را برآورده کنید این نیاز چه خواهد بود؟

 تصمیم گیری برای ازدواج

نیازهای روحی تنها با عبادت برآورده نمی‌شوند بلکه انجام کارهایی عادی مانند بازی‌های ویدیویی می‌توانند ابزاری برای برآورده کردن نیازهای روحی افراد باشند.

همیشه تشخیص اینکه ازلحاظ روحی چه چیزی برای فرد مهم‌تر است آسان نیست بنابراین آغاز کردن یک مکالمه درباره‌ی این موضوع یک نقطه‌ی حیاتی برای ازدواج است.

 

‌چیزی که باید برای احساس شادی در زندگی خود داشته باشید چیست؟

 تصمیم گیری برای ازدواج

این سؤال طرح‌شده است تا چیزهایی که برای شادی فرد مقابل مهم هستند را تخمین بزنید. برای هریک از ما چیزهای متفاوتی وجود دارند که با داشتن آن‌ها احساس شادی می‌کنیم.  

اگر شریک زندگی شما دوست دارد تا هرروز ساعتی مطالعه کند و این موضوع شما را عصبانی می‌کند، باید متوجه شوید که این نیازی است که همسرتان دارد و باید به او احترام بگذارید.
 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040