۲۳ اسفند ۱۳۹۶

ترفندهایی برای شیک دیده شدن اتاق نشیمن

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ 679 بازدیدکننده 0 نظر
ترفندهایی برای شیک دیده شدن اتاق نشیمن در این مقاله می خوانید

دلتان چیزی می‌خواهد اما بودجه‌ی شما به چیز دیگری می‌رسد. نگران نباشد. مهم این است ظاهر اتاق شما زیبا و شیک دیده شود، نه اینکه همه‌چیز گران باشند. ...

ترفندهایی برای شیک دیده شدن اتاق نشیمن

تزیین با گل

جاهای زیادی در خانه‌ی شما هستند که نمی‌توانید با کمک گل‌ها آن را تزیین کنید. اما اتاق نشیمن شما مسلماً در این لیست نیست. این فضا فرصت خوبی برای داشتن بهترین دکور است زیرا هیچ‌چیزی زیباتر از یک تزیین زیبا با گل‌های رنگارنگ نخواهد بود.

 

 

تزیینات طلایی

یکی از بهترین ترفندها برای زیبا و شیک نشان دادن اتاق نشیمن استفاده از وسایل طلایی‌رنگ است. ظروف و مجسمه‌های طلایی ترفندی مشهور برای تزیین اتاق نشیمن هستند. اگر چیزهای متالیک را دوست ندارید می‌توانید به جای آن از رنگ سیاه استفاده کنید. با این روش می‌توانید همان زیبایی را ایجاد کرده و تغییری در روح فضا ایجاد نمایید.

 

 

قالیچه بگذارید

قالیچه‌ها بخش مهمی از دکوراسیون خانه هستند، چه در فضاهای کلاسیک یا سنتی. استفاده از یک قالیچه در زیر میز باعث می‌شود تمام توجه بازدیدکننده به آن سمت جلب شود. فرش‌های طرح ماکارونی باعث افزودن کمی شکل و رنگ به فضای اتاق خواهند شد.

 

 

کاغذدیواری کنید

کاغذدیواری طرح جالبی است که می‌تواند تفاوت زیادی در هر اتاق ایجاد کند. اگر می‌خواهید فضای اتاق نشیمن خود را زیاد تغییر دهید انتخاب یک کاغذدیواری درست تنها چیزی است که برای اتاق خود نیاز دارید. حتی می‌توانید با انتخاب یک طرح پارچه‌ای که مطابق با طرح فرش شما باشد اتاقتان را شیک‌تر کنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040