۸ اسفند ۱۳۹۶

خوراکی هایی که خانه را تمیز می کنند

۸ اسفند ۱۳۹۶ 490 بازدیدکننده 0 نظر
خوراکی هایی که خانه را تمیز می کنند در این مقاله می خوانید

اگر این خوراکی‌ها را در خانه دارید آن‌ها را از یخچال بیرون آورده و کارتان را شروع کنید. ...

خوراکی هایی که خانه را تمیز می کنند

لیمو

شما برای تمیز کردن خانه‌ی خود نیاز به شوینده‌های دارای اسانس لیمو ندارید. تنها خود لیمو کافی است. لیمو با خاصیت اسیدی خود می‌تواند برای تمیز کردن چربی و جرم‌های روی اجاق گاز و وسایل استفاده شود. همچنین می‌توان از آن برای براق کردن ظروف برنجی استفاده کرد.

 

 

سرکه

سرکه را با یک بطری آب‌لیمو ترکیب کنید و می‌توانید با آن روی کابینت و کف حمام و دستشویی را تمیز نمایید. اما این ترکیب را روی سنگ نزنید. آب‌لیمو و سرکه بهترین سلاح برای تمیز کردن وسایل خانه هستند. ترفند دیگر تمیز کردن شیرهای آب با کمک ترکیبی از جوش‌شیرین و سرکه است.

 

 

پیاز

کمی پیاز را رنده کرده و بعد از مراحل زیر می‌بینید چطور جرم و چربی‌ها ناپدید می‌شوند. در ابتدا شعله‌ی گریل را تا ته زیاد کنید. با یک چنگال بلند پیاز را برداشته و با لبه‌ی صاف روی ردیف‌های گریل بکشید.

 

 

مایونز

اگر میز قهوه‌خوری شما آسیب دیده است یک قاشق مایونز به تمیز کردن آن کمک خواهد کرد. کمی از آن را روی لکه ریخته و بگذارید چند دقیقه بماند. یک پارچه‌ی خیس برداشته و به‌آرامی روی لکه را بکشید. در آخر روی آن را با یک پارچه‌ی نرم بکشید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040