۲۱ بهمن ۱۳۹۶

اگر در اپارتمان کوچکی هستید چه چیزی بخرید

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ 589 بازدیدکننده 0 نظر
اگر در اپارتمان کوچکی هستید چه چیزی بخرید در این مقاله می خوانید

خانه‌ی کوچکی دارید؟ این وسایل ارزان و همه‌کاره می‌توانند باعث صرفه‌جویی در فضا شده و برای چندین منظور مورد استفاده قرار گیرند. ...

اگر در اپارتمان کوچکی هستید چه چیزی بخرید

یک فضای کوچک زمانی که پر از وسایل و به‌هم‌ریخته باشد کوچک‌تر نیز دیده می‌شود. بنابراین مرتب کردن خانه می‌تواند در فضا صرفه‌جویی کند. می‌توانید سطل‌های مشابهی خریداری کنید و دقت داشته باشید به اندازه‌ی کافی بزرگ باشند تا بتوانید همه‌ی مجلات و هر چیزی که اطراف ریخته است را در آن  نگهداری کنید.

 

یک مبل برای نشمین، یک میز و یا جایی برای گذاشتن وسایل. این میز کوچک همه‌ی این کاربردها را  برای شما دارد. طرح کلاسیک این میز زیبا باعث می‌شود بتوانید در فضای دکور خانه‌ی خود آن را قرار دهید.

 

 

فضای زیادی در کابینت ندارید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از این قفسه‌ها برای نگهداری پودرها و وسایل شوینده استفاده کنید. این قفسه‌های تاشو بادوام بوده و می‌توانند هر چیزی را روی خود نگه دارند. بعلاوه قرار دادن مواد شوینده‌ی شما روی آن زمانی که زیر سینک جای کافی ندارید کار ساده‌ای خواهد بود.

 

 

زمانی که روی زمین جای زیادی برای راه رفتن نمانده است می‌توانید از دیوارها کمک بگیرید. با استفاده از هر تکه‌ی کوچک، از فضای خود بیشترین استفاده را کنید. از باکس‌های دیواری کمک بگیرید تا وسایل کوچک‌تری را در آن نگهداری کنید. مثلاً اگر روی زمین جایی برای کتابخانه نیست از این باکس‌ها کمک بگیرید. این قفسه‌های دیواری علاوه بر زیاد کردن جا به فضای خانه‌ی شما جلوه نیز خواهند داد.

 

 

 

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040