۱۶ بهمن ۱۳۹۶

باید ها و نبایدها برای مهمانی در فضای باز

۱۶ بهمن ۱۳۹۶ 491 بازدیدکننده 0 نظر
باید ها و نبایدها برای مهمانی در فضای باز در این مقاله می خوانید

برای اینکه بتوانید مهمانی خود را با موفقیت برگزار کرده و به مهمان‌هایتان نیز خوش بگذرد نگاهی به لیست باید و نبایدهای زیر بیندازید. ...

باید ها و نبایدها برای مهمانی در فضای باز

بیرون را تمیز کنید

برگزاری مهمانی در حیاط به این معناست که نیازی نیست آپارتمان خود را تمیز کنید اما به این معنی هم نیست که باید بگذارید حیاط همان‌طور که هست بماند. حتماً روی گریل را تمیز کنید، برگ‌ها را از روی زمین و محل نشیمن جمع کرده و چک کنید صندلی‌ها همه خشک و سالم باشند تا مهمان‌ها بتوانند روی آن بنشینند.

 

 

کمی تزئین را فراموش نکنید

مطمئناً خوبی فضای باز زیبایی طبیعی آن است اما شما هم نباید کمی تزیین را فراموش کنید. روی میز پیک‌نیک خود را با گل‌های تازه یا چند ردیف فانوس‌های روشنایی تزیین کنید تا فضایی زیبا و رؤیایی به حیاطتان دهید.

 

 

زیاد رسمی نباشید

مهمانی می‌تواند بسیار خوب و شیک باشد اما اگر لباس‌های رسمی مهمانی یا ظروف کریستال استفاده کنید کمی از فضای رؤیایی مهمانی خود را به هم زده‌اید. در مهمانی‌های فضای باز باید کمی غیررسمی باشید. حتی بشقاب‌ها، لیوان و لباس شما نباید زیاد حالت رسمی بودن به فضا بدهند.

 

 

برای احتمالات برنامه داشته باشید

شرایط آب‌وهوا خارج از کنترل شماست. شما باید کمی انعطاف‌پذیر باشید. نه به این معنا که بگذارید همه‌چیز خیس شود. سعی کنید تا حد ممکن تزئینات خود را حفظ کرده و به داخل خانه منتقل کنید. سپس به‌جای گریل داخل حیاط از فر گازتان استفاده نمایید. بازی‌های تخته‌ای در خانه داشته باشید تا مهمان‌ها سرگرم شوند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040