۲۱ آذر ۱۳۹۶

چگونه در هزینه شستشو صرفه جویی کنیم

۲۱ آذر ۱۳۹۶ 539 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه در هزینه شستشو صرفه جویی کنیم در این مقاله می خوانید

شاید به چشمتان نیاید اما شستن لباس هم می‌تواند برای ما هزینه‌ساز باشد. بنابراین بهتر است از استراتژی‌هایی برای صرفه‌جویی کمک بگیرید. ...

چگونه در هزینه شستشو صرفه جویی کنیم

استفاده از بند رخت

نصب کردن بند رخت باعث کاهش هزینه‌ی خشک‌کن می‌شود. اگر دوست ندارید همیشه در حیاط خانه بند داشته باشید می‌توانید از بندهای تاشو یا بندهایی که در حمام استفاده می‌شوند کمک بگیرید. با این کار نه تنها نیازی به خشک‌کن ندارید بلکه به ماندگاری بیشتر لباس‌ها نیز کمک می‌کنید.

 

 

استفاده از توپ‌های کاموایی

با کمک این توپ‌ها می توانید به کار خشک‌کن خود سرعت دهید. توپ‌های کاموایی کمک می‌کنند رطوبت اضافی لباس‌ها از بین رفته و با ایجاد فاصله بین لباس‌ها باعث خشک شدن سریع‌تر آن‌ها می‌شوند.

 

 

استفاده از آب سرد در شستشو

استفاده از آب سرد باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های گرمایشی می‌شود. همچنین اغلب آب سرد برای ماندگاری لباس‌ها بهتر است. شما اگر دمای شستشو را روی آب خیلی سرد تنظیم کنید لازم نیست نگران ماندن لکه‌ها روی لباس یا چروک شدن آن‌ها باشید.

 

 

افزودن سرکه

استفاده از سرکه باعث می‌شود بتوانید با یک تیر دو نشان بزنید. برای برخی جنس‌های خاص سرکه مانند نرم کننده خواهد بود.همچنین سرکه یک بوبر طبیعی بوده و باعث از بین رفتن تمامی بوهای بد داخل ماشین خواهد شد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040