۸ شهريور ۱۳۹۶

خداحافظی با حشرات در خانه

۸ شهريور ۱۳۹۶ 1265 بازدیدکننده 0 نظر
خداحافظی با حشرات در خانه در این مقاله می خوانید

از دست مورجه ها و حشرات موذی خسته شده اید؟ بهتر است از این ترفندها کمک بگیرید. ...

خداحافظی با حشرات در خانه

روغن عصاره دارچین برای مورچه‌ها

با گرم شدن هوا حشرات کوچک شروع به بیرون آمدن از خانه‌های خود می‌کنند. عصاره‌ی دارچین راهی ساده، ایمن و غیر سمی برای رهایی از مورچه‌هاست. چهار یا پنج قطره از آن را با آب در یک بطری اسپری مخلوط کرده و به لانه‌ی مورچه‌ها بزنید. روغن دارچین روی سیستم عصبی مورچه‌ها اثر می‌گذارد.

 

استفاده از مواد در دسترس برای تهیه سم

برای ساخت این ترکیب مقداری آب، شکر و بوریک اسید را ترکیب  کنید. آن را در ماکروویو بگذارید تا گرم شود و هم بزنید تا در آن حل شود. گلوله‌های پنبه را در این ترکیب زده و روی یک کاغذ مومی قرار داده و روی لانه‌های مورچه‌ها قرار دهید.

 

استفاده از سرکه سفید

سرکه سفید راهی عالی برای تمیز کردن کتری، ساخت خوشبوکننده، تمیز کرده ماشین ظرف‌شویی و ماکروویو و تمیز کردن حمام و دوش است. بعلاوه شکی نیست این ماده بویی قوی دارد که برای از بین بردن مورچه‌ها نیز مؤثر خواهد بود.

 

جمع‌کردن دانه‌های قهوه

دانه‌های قهوه‌ی خود را روی لانه‌ی مورچه‌ها قرار دهید تا آن‌ها را گیج کنید. رایحه‌ی قهوه باعث می‌شود مورچه‌ها مسیر خود را گم کنند. هرسال دانه‌ها را تجدید کنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040