۹ آبان ۱۳۹۵

پاک کردن لکه ی جوهر

۹ آبان ۱۳۹۵ 1847 بازدیدکننده 0 نظر
پاک کردن لکه ی جوهر در این مقاله می خوانید

کودک کوچک شما لباس مدرسه‌ی رنگ روشن خود را با جوهر لک کرده است. ما یاد می‌دهیم چگونه این لکه را تمیز کنید. ...

پاک کردن لکه ی جوهر

تافت یا الکل برای پاک کردن لکه‌ی جوهر از روی کیف یا لباس  چرم مفیدند اما باید قبل از خشک شدن لکه استفاده شوند. به محض دیدن این لکه‌ها باید اقدام به تمیز کردن آن‌ها کنید و زمان را از دست ندهید تا بتوانید نتیجه‌ی خوبی داشته باشید.

 

بسیاری از آقایان با لکه‌ی جوهر خودکار روی جیب لباس یا کت خود مواجه شده‌اند. در اینجا شیر یا دوغ به شما کمک خواهد کرد. بخش لکه شده را برای پنج دقیقه در ظرفی از شیر یا دوغ بگذارید و سپس آن را با آب بشویید. این کار را تکرار کنید تا لکه  کاملاً محو شود.

 

پاک کردن لکه ی جوهر

روی مبلتان لکه جوهر شده است؟ نگران نباشید. لکه را خیس کرده و کمی روی آن نمک بپاشید. حالا با یک پارچه‌ی تمیز روی محل لکه بکشید. می‌توان از ترکیب آمونیاک و گلیسیرین نیز کمک گرفت. فقط باید در انتها با آب و پودر روی لکه را بشویید.

 

پاک کردن لکه ی جوهر

برای تمیز کردن لکه‌ی بدی که روی فرش شما را کثیف کرده است ماست به کمکتان می‌آید. روی محل لکه مقداری ماست بریزید. حالا آن را با قاشق برداشته و این کار را چند بار تکرار کنید تا لکه کامل جذب شود. البته برای لکه‌های تازه این روش موثر خواهد بود.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040