۱۶ دي ۱۳۹۴

اشتباهات شما در اتاق خوابتان

۱۶ دي ۱۳۹۴ 1635 بازدیدکننده 0 نظر
اشتباهات شما در اتاق خوابتان در این مقاله می خوانید

اتاق‌خواب شما باید فضایی باشد که بتوانید در آن آرامش بیابید. اینجا جایی است که می‌خوابید و لحظاتی عاشقانه دارید. ...

اشتباهات شما در اتاق خوابتان

روتختی پرطرح و شلوغ دارید

به روتختی‌های شلوغ نه بگویید و از مدل های سفید و ساده استفاده کنید. باید روتختی شما ساده باشد و با بالشت‌های تزیینی رنگی به آن جلوه دهید.

 

هزینه‌ی زیادی صرف فریم تختخواب می‌کنید

به جای پرداخت مبلغ گزافی بابت فریم بالای تخت می‌توانید یک فریم ساده‌تر و ارزان تر بخرید. اگر کمی  خلاق باشید می‌توانید مانند تصویر با یک پارچه‌ی زیبا آن را تزیین کنید.

 

دیوارها را خالی می‌گذارید

هیچ‌چیزی بهتر از هنر برای توصیف فرد نیست. چیزی از بیرون بخرید و یا خودتان درست کنید، فرقی ندارد. یک اثر هنری بهترین چیزی است که به درستی شخصیت شما را نشان می‌دهد.

 

تلفنتان را نزدیک تخت قرار می‌دهید

تا حد ممکن وسایل الکترونیکی را از اتاق‌خواب خارج کنید – خصوصاً تلفن همراه. نور آبی صفحه‌ی موبایل برای ذهن شما مانند نور روز است و در نتیجه بدنتان به‌هم‌ریخته و نمی‌توانید راحت بخوابید. باکتری‌های روی گوشی نیز به صورت شما می‌آیند.

 

اتاقتان به‌هم‌ریخته است و آن را مرتب نمی‌کنید

هرچه محیط اطراف نامرتب باشد ذهن شما نیز همان حس شلوغی و به‌هم‌ریختگی را خواهد داشت. فضای کافی برای نگهداری همه‌ی وسایل خود داشته باشید. هر چیزی باید جایی داشته باشد و مرتب در آن قرار گیرد.

 

منبع نوری اتاق کم است

اگر تنها وسیله‌ی روشنایی اتاق شما نور لامپ سقفی است اشتباه کرده‌اید. نور اتاق‌خواب باید آرامش‌بخش و برانگیزنده‌ی میل جنسی باشد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040