۸ آذر ۱۳۹۴

4 قانون طلایی برای نگهداری وسایل در خانه

۸ آذر ۱۳۹۴ 2637 بازدیدکننده 0 نظر
4 قانون طلایی برای نگهداری وسایل در خانه در این مقاله می خوانید

زمانی که جابجا می‌شوید، وسایلی که طی چند سال جمع کرده‌اید را مرتب می‌کنید یک سؤال ذهن شما را درگیر می‌کند " چطور همه‌ی این وسایل را مرتب جا دهم؟ ما به شما در حل مشکلتان کمک می‌کنیم. ...

4 قانون طلایی برای نگهداری وسایل در خانه

یک عدد وارد، یک عدد خارج

نگهداری وسایل در فضای کم

با این راهنمایی شروع کنید: زمانی که تصمیم گرفتید چیز جدیدی به خانه‌ی خود بیاورید باید با بیرون انداختن چیز دیگری برای آن جا باز کنید. البته گاهی این قانون درست نیست مثلاً زمانی که به یک خانه‌ی جدید می‌روید و وسیله‌ای ندارید. در موارد دیگر زمانی که یک فرش، لباس یا کفش جدید می‌خرید باید یک عدد قدیمی از آن داشته باشید تا بیرون انداخته و جایگزین کنید.

 

از انبارها کارتان را شروع کنید

نگهداری وسایل در فضای کم

 اگر می‌خواهید همه‌ی خانه را مرتب کنید بهتر است از انبارها کار خود را شروع کتید. شروع از جایی که وسایل خود را نگه می‌دارید یعنی می‌توانید وسایلی که دیگر به آن نیازی ندارید را حذف کرده و فضا برای باقی وسایل بازکنید.

 

می‌توانید محفظه‌ی نگهداری بخرید اما مرتب‌سازی خریدنی نیست

نگهداری وسایل در فضای کم

بیشتر افراد زمانی که درباره‌ی مرتب کردن خانه فکر می‌کنند فوراً به سراغ جعبه، قفسه یا محفظه‌های مشابه می‌روند. این‌ها راه‌حل‌هایی عالی هستند اما باید با دقت انتخاب شوند. به خانه و زندگی خود دقت کنید، این جعبه‌ها جادو نمی‌کنند. باید زمانی که این وسایل را تهیه می‌کنید از آن‌ها استفاده کنید. وسایلتان خودشان داخل جعبه‌ها نخواهند رفت.

 

برای استفاده‌ی ساده‌تر روی سطل‌ها برچسب بزنید

نگهداری وسایل در فضای کم

همه‌ی وسایل خود را در ظرف‌های مخصوص نگه می‌دارید؟ خوب است. اما مجبورید برای برداشتن هر چیزی همه را بازکنید؟ این خوب نیست. خصوصاً زمانی که صحبت از وسایلی زیر تخت یا انبار شما باشد که چند سال ممکن است به آن نیاز پیدا نکنید. مدتی زمان بگذارید تا همه‌چیز را با دقت برچسب بزنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040