۳۰ مهر ۱۳۹۴

5 اشتباه که فضای نشیمن شما را خراب می کند

۳۰ مهر ۱۳۹۴ 2115 بازدیدکننده 0 نظر
5 اشتباه که فضای نشیمن شما را خراب می کند در این مقاله می خوانید

هیچ‌کس عمداً نمی‌خواهد اتاق نشیمن خود را خراب کند. اما اگر هریک از پنج کار زیر را انجام داده‌اید دقیقاً نمای بدی به فضا داده‌اید. ...

5 اشتباه که فضای نشیمن شما را خراب می کند

مبلمانی که راحت نیستند

چیدمان مناسب خانه

مبلمان برای استفاده هستند نه‌فقط زیبایی. تنها به این دلیل که چیزی زیبا به نظر می‌رسد نباید آن را بخرید. یک مبلمان شیک و مد روز اگر نتوانید روی آن راحت باشید کاملاً بی‌استفاده می‌شود. بااینکه شاید این مبل‌ها گران هم باشند اما هزینه‌ی بیهوده‌ای هستند.

 

رنگ نامناسب

چیدمان مناسب خانه

شما می‌توانید از مبلمان و  پارچه‌های پرزرق‌وبرق استفاده کنید اما اگر رنگ روی دیوارها مناسب نباشد همه‌چیز را خراب خواهد کرد. معنای این حرف این نیست که نمی‌توانید از رنگ‌های متنوع استفاده کنید بلکه کاری که باید انجام دهید این است که قبل از رنگ کردن دیوار رنگ را امتحان کنید تا از مناسب بودن آن برای فضای خود مطمئن شوید.

 

لوسترهای خیلی بزرگ

چیدمان مناسب خانه

اگر می‌خواهید خانه‌ی شما جو سنگینی داشته و سقفتان پایین‌تر به نظر برسد می‌توانید از لوسترهای بزرگ استفاده کنید. اما اگر می‌خواهید فضایی روشن و دل‌باز درست کرده و جو بدی نداشته باشید به دنبال لوسترهای مناسب‌تری باشید. لوسترهایی که دارای شاخه‌های نازک، طراحی باز و کریستال هایی برای بازتاب نور هستند انتخاب مناسبی می‌باشند.

 

فرش با اندازه‌ی نامناسب

چیدمان مناسب خانه

نگاهی به اطراف اتاق نشیمنتان بیندازید. آیا مبلمان شما کمی روی فرش هستند؟ اگر این‌طور نیست فرشتان کوچک است.

اولین اشتباهی که اکثر افراد در مورد فرش‌های خود مرتکب می‌شوند این است که فرش‌هایی می‌خرند که زیاد کوچک هستند. فرش شما باید زیر همه‌ی مبلمان کلیدی اتاق نشیمنتان قرار گیرند، باید بتوانید حداقل پایه‌های جلویی مبلمان اصلی خود را روی فرش قرار دهید.

 

دنبال کردن مد

چیدمان مناسب خانه

یکی از ساده‌ترین راه‌هایی که یک اتاق نشیمن خوب را خراب می‌کنید دنبال کردن همه‌ی مدهاست. شاید برخی مدها فضای شما را زیبا کنند اما زیاده‌روی و دنبال کردن همه‌ی وسایل مد روز باعث می‌شود اتاقتان زیاد زیبا به نظر نرسد. شاید این وسایل در مغازه زیبا به نظر برسند اما شاید ترکیب آن‌ها با دکور شما زیاد خوب نباشد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040