۴ شهريور ۱۳۹۴

5 پاک کننده ی طبیعی در خانه ی شما

۴ شهريور ۱۳۹۴ 2133 بازدیدکننده 0 نظر
5 پاک کننده ی طبیعی در خانه ی شما در این مقاله می خوانید

شاید تابه‌حال خواص این مواد را نمی‌دانستید. در اینجا مواد غذایی‌ای به شما معرفی‌شده‌اند که می‌توانند پاک‌کننده‌هایی عالی نیز باشند. ...

5 پاک کننده ی طبیعی در خانه ی شما

سس کچاپ

پاک کننده های طبیعی

از سس کچاپ می‌توان برای تمیز کردن لکه و تیرگی‌های روی وسایل مسی استفاده کرد. اما فراموش نکنید پس از تمیز کردن وسیله با سس کچاپ حتماً آن را با آب گرم بشویید.

 

بلغور جو

پاک کننده های طبیعی

بلغور جو به‌عنوان یک پاک‌کننده‌ی طبیعی برای دست‌های آلوده عمل خواهد کرد. مقدار زیادی جو را در آب بریزید و در آن دست‌هایتان را به هم بمالید. همه‌ی جرم و آلودگی‌ها تمیز خواهند شد.

 

نوشابه

پاک کننده های طبیعی

آخرین باری که ظرف‌شویی آشپزخانه‌ی خود را تمیز کردید کی بود؟ مقداری نوشابه بردارید و با آن ظرف‌شویی را تمیز کنید. متوجه درخشش آن شدید؟

 

برنج خیس‌خورده

پاک کننده های طبیعی

زمانی که بطری و ظرف‌های شیشه‌ای را تمیز می‌کنید از یک فنجان برنج خام کمک بگیرید. کمی بیشتر از نصف شیشه را با آب گرم پرکرده و چند دانه برنج به آن اضافه کنید. درب ظرف را بسته و آن را تکان دهید. شیشه‌ی شما تمیز خواهد شد.

 

چای سیاه

پاک کننده های طبیعی

آیا یک سطل پر از وسایل زنگ‌زده دارید؟ مقداری چای سیاه دم‌کرده و بگذارید سرد شود. چند ساعت وسایل را در چای باقی بگذارید و سپس با یک دستمال روی آن‌ها را تمیز کنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040