۲۴ بهمن ۱۳۹۶

درمان های غذایی برای جوان سازی پوست 2

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ 269 بازدیدکننده 0 نظر
درمان های غذایی برای جوان سازی پوست 2 در این مقاله می خوانید

برای داشتن پوستی درخشان می‌توانید از خوراکی‌ها کمک بگیرید. ما به شما می‌گوییم چه چیزی برای پوستتان بهتر است. ...

درمان های غذایی برای جوان سازی پوست 2

سیر

سیر یک سم‌زدای قوی است – چیزی که ما واقعاً نیاز داریم، زیرا در طول روز در معرض سموم زیادی قرار داریم. این سموم باعث آسیب اکسیداتیو می‌شوند که به سرعت پوست را پیر می‌کند.

 

 

چای سبز

این نوشیدنی با آنتی‌اکسیدان زیاد و خواص ضدالتهاب تأثیر مثبتی بر خوب بودن بدن دارد، از جمله سلامت پوست. پلی فنول ها رادیکال‌های آزاد را از بین می‌برند. این رادیکال‌ها به فرایند پیری سرعت داده و با تغییر DNA باعث بروز سرطان می‌شوند.

 

 

روغن‌زیتون

روغن‌زیتون دارای آنتی‌اکسیدان‌های مهمی است که به عنوان تمیزکننده و رطوبت رسان برای بدن عمل می‌کنند. در کنار این آنتی‌اکسیدان‌ها، ویتامین‌های A و E نیز قرار دارند. ویتامین E برای پیری مفید است زیرا به بازسازی انعطاف‌پذیری پوست کمک می‌کند.

 

 

انار

انار سرشار از آنتی‌اکسیدان بوده و کلاژن پوست را بهبود می‌بخشد. آب انار به افزایش گلوتاتیون کمک می‌کند که فرایند پیری را کند کرده و یک سم‌زدای قوی بوده و از آسیب به DNA پیشگیری می‌کند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040