۲۳ بهمن ۱۳۹۶

راه هایی که آواکادو شما را زیباتر می کند

۲۳ بهمن ۱۳۹۶ 194 بازدیدکننده 0 نظر
راه هایی که آواکادو شما را زیباتر می کند در این مقاله می خوانید

برای زیبایی هرچه بیشتر خود می توانید از روش های طبیعی کمک بگیرید.  آواکادو یکی از این راه هاست.  ...

راه هایی که آواکادو شما را زیباتر می کند

موها

برای موهایی درخشان روغن آواکادو یا ماسک موی خانگی آواکادو برای شما کارساز است. مواد غذایی و آمینواسیدهای موجود در آواکادو موها را قوی و زنده ساخته و آن را مانند ابریشم می کند.

 

 

پوست

چه اواکادو را بخورید یا روی صورتتان بمالید می‌تواند تأثیر بزرگی بر پوست شما داشته باشد. ازآنجایی‌که آواکادو منبع خوبی از بیوتین است می‌تواند در زمان خوردن از خشکی پوست جلوگیری کند.

 

 

چشم‌ها

خوردن آواکادو می‌تواند به پیشگیری از بیماری‌های چشم کمک کند زیرا این ماده‌ی غذایی سرشار از  کارتنوئیدهاست. برای اینکه چشم‌های شما زیبا دیده شده و کمتر پف کنند به سادگی کمی اواکادو روی آن گذاشته و بگذارید برای 15 دقیقه بماند تا به پوست زیر چشم رطوبت کافی برساند.

 

 

دست و پاها

پوست روی دست و پاهای شما مرتباً در معرض تغییرات زیادی هستند. در زمستان پاهای شما مرتباً در کفش جمع شده و در تابستان در معرض نور شدید خورشید قرار می‌گیرند. دست‌های شما نیز در زمستان داخل دستکش جمع می‌شود. نتیجه می‌تواند خشکی پوست باشد. آواکادو می‌تواند یک لایه‌بردار برای هردو دست و پا باشد و علاوه بر رطوبت رسانی می‌تواند غبار هوا را از روی دستانتان تمیز کند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040