۲۱ بهمن ۱۳۹۶

بهترین چای ها برای کاهش وزن

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ 271 بازدیدکننده 0 نظر
بهترین چای ها برای کاهش وزن در این مقاله می خوانید

بیش از سه هزار نوع چای مختلف وجود دارد. این‌ها چهار نوعی هستند که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند. ...

بهترین چای ها برای کاهش وزن

چای سبز

چای سبز دارای خواص چربی سوزی است که مربوط به ماده‌ی کاتچین در چای است: گروهی از آنتی‌اکسیدان‌ها که بافت‌های بدن که برای نگهداری چربی هستند را هدف  قرار می‌دهد. بهتر است چای سبز را با قهوه‌ی صبحانه‌ی خود جایگزین نمایید تا به کاهش وزن مؤثر شما کمک کند.

 

 

چای لیمو

یکی از کلیدهای مهم برای کاهش وزن از دست دادن وزن آب بدن است. خوردن مقدار زیاد کربوهیدرات یا غذاهای شور باعث می‌شود بدن آب زیادی را در سلول‌های خود نگه دارد. این آب اضافی دلیل آن است که شب‌ها کمی از صبح‌ها وزنتان بیشتر است. چای لیمو دارای ترکیبی شیمیایی است که در عصاره‌ی مرکبات وجود دارد و دارای خاصیت دیورتیک یا افزایش جریان ادرار است. نوشیدن چای لیمو می‌تواند به کاهش نفخ ناشی از آب در بدن کمک کند.

 

 

چای سفید

نوع کمتر شناخته‌شده‌ی چای یا همان چای سفید یک نوشیدنی ایده آل برای کسانی است که سعی در کم کردن وزن خود دارند. تحقیقات نشان داده است چای سفید شاید مانع از تجمع چربی در بدن شده یا حتی  از آن  پیشگیری کند و توانایی بدن برای تبدیل چربی موجود به انرژی را تقویت می‌کند.

 

 

چای اولانگ

چای اولانگ دارای مقدار زیادی از آنتی‌اکسیدان‌هاست، خصوصاً پلی فنول های ترکیب شده، که جذب چربی در بدن را کاهش می‌دهند. کافئین موجود در چای اولانگ شاید کمی شما را گیج کند اما این چای می‌تواند به درمان دیابت کمک کند، مهارت‌های تفکر را تقویت نماید و آگاهی ذهنی را بهبود بخشد.

 

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040