۳۰ دي ۱۳۹۶

ترفندهای آرایشی برای زمستان

۳۰ دي ۱۳۹۶ 332 بازدیدکننده 0 نظر
ترفندهای آرایشی برای زمستان در این مقاله می خوانید

یکی از علایق تمام زنان آرایش کردن است. برای اینکه در طول زمستان زیبایی آرایش شما حفظ شود باید نکاتی را در نظر داشته باشید. ...

ترفندهای آرایشی برای زمستان

استفاده از پریمایر برای تثبیت آرایش

در میان بادهای سخت، برف و هوای سرد به نظر می‌رسد صورتمان کمی دچار سوختگی ناشی از هوای سرد شده است. یک راه  برای حفظ آرایشتان این است: یک لایه پریمایر قبل از آرایش به صورتتان بزنید. با این کار همه‌چیز در جای خود می‌ماند.

 

 

استفاده از ریمل ضدآب

زمانی که باد شدید و ذرات باران و برف به ‌صورت شما می‌خورد به ریملی نیاز دارید که از چشم‌هایتان پایین نیامده و قبل از رسیدن به خانه گونه‌های شما را سیاه نکرده باشد. از ریمل‌های تیوپی ضدآب استفاده  نمایید.این نوع مخصوص در اطراف هر مژه‌ی شما نوعی پلیمر می‌بندد که باعث نگه‌داشتن شدن ریمل روی مژه در طول روز خواهد شد.

 

 

کانسیلر برای لکه‌های رنگی

کانسیلرهایی که برای درست کردن رنگ پوست هستند استفاده کنید تا قرمزی نوک بینی یا گوشه‌های دهان  شما پوشیده شود.

 

 

برق لب رطوبت رسان قوی

لب‌های خشک و ترک‌خورده حتماً نباید در تمام  فصل همراه شما باشند. با وجود بالم لب‌هایی که از لب‌های شما مقابل خشکی هوا و سوزش باد مراقبت می‌کنند دیگر این مشکل وجود نخواهد داشت. این نوع  رطوبت رسان می‌تواند زیر هر رژلبی استفاده شده و یک مانع ضدآب برای رژ شما باشد. یا می‌توان آن را روی رژ استفاده کرد تا کمی به لب‌های شما درخشش بیشتری دهد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040