۱۸ دي ۱۳۹۶

جیزهایی که متخصص پوست دوست ندارد استفاده کنید

۱۸ دي ۱۳۹۶ 420 بازدیدکننده 0 نظر
جیزهایی که متخصص پوست دوست ندارد استفاده کنید در این مقاله می خوانید

پرداخت هزینه برای محصولاتی که فایده‌ای ندارند چیز بدی است. اما بدتر از آن آسیبی است که به پوست شما خواهد رساند. ...

جیزهایی که متخصص پوست دوست ندارد استفاده کنید

لایه‌بردارهای سخت

بسیاری از لایه‌بردارهای بازار دارای ذرات ریزی هستند تا سلول‌های پوستی مرده را از بین ببرند. بااین‌وجود نتیجه می‌تواند چیز بیشتری باشد. لایه‌بردارها دارای مواد ریزی هستند که باعث لایه‌برداری نامناسب شده و به پوست آسیب می‌رساند.

 

 

ماسک‌های زغال

این ماسک‌ها برای پاک کردن آلودگی و شاداب کردن پوست هستند. بااین‌وجود همه‌ی متخصصان پوست این ماسک‌ها را پیشنهاد نمی‌دهند. مواد سازنده‌ی ماسک چربی ضروری، سلول‌های پوستی، موها و ذرات چربی را از بین می‌برند. این کار نه تنها درد دارد بلکه در درازمدت پوست بهای آن را خواهد پرداخت. در این شرایط هیچ سودی نخواهید برد و ممکن است پوستتان آسیب جدی ببیند.

 

 

میوه‌ها و مغزها

یک رژیم غذایی با آنتی‌اکسیدان زیاد و چربی‌های خوب مانند مغزها باعث درخشش طبیعی پوست می‌شود. بااین‌وجود سعی نکنید این مواد را روی صورتتان بمالید. ذرات موجود در این لایه‌بردارها اغلب لبه‌های ریز تیزی دارند که می‌تواند باعث هزاران پارگی میکروسکوپی در پوست شده و به پوست شما آسیب رساند.

 

 

الکل ساده

برچسب روی محصول پوستی دلخواه خود را نگاه کرده و ببینید یکی از مواد آن الکل است؟ الکل اغلب در محصولات مربوط به‌صورت وجود دارد زیرا می‌تواند چربی پوست را خشک کند. این چربی باعث جوش‌ها می‌شود. بااین‌وجود راه‌های بهتری برای این کار است. درحالی‌که الکل فوراً در پوست نفوذ می‌کند اما بسیار باعث آزار پوست شده و فاکتور رطوبت طبیعی پوست را از بین می‌برد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040