۳ دي ۱۳۹۶

پوستی زیبا در یک شب

۳ دي ۱۳۹۶ 282 بازدیدکننده 1 نظر
پوستی زیبا در یک شب در این مقاله می خوانید

اگر به یک مهمانی دعوت شده‌اید و تنها یک شب فرصت دارید به پوست خود برسید این راه‌های کوچک تغییر زیادی ایجاد خواهند کرد.   ...

پوستی زیبا در یک شب

زمان خواب دو بالشت زیر سرتان بگذارید. این کار باعث بهبود خالی شدن آب از اطراف چشم‌ها خواهد  شد.

 

 

مقدار زیادی آب سرد نوشیده و از خوردن غذاهای نمک‌دار خودداری کنید تا زیر چشمانتان پف‌دار نشود. کمبود آب و خوردن غذاهای با سدیم بالا باعث ماندن مایعات در اطراف چشم شده و باعث تورم آن‌ها خواهد شد.

 

 

برای جلوگیری از پف زیر چشم خواب خوبی شب قبل داشته باشید. زیاد بیدار ماندن باعث می‌شود بیشتر خمیازه بکشید. خمیازه سبب جمع شدن چشمان شما شده که با این کار میزان مایعات اطراف چشم زیاد می‌شود. نتیجه التهاب و پف کردن چشم‌ها خواهد بود.

 

صبح روز مهمانی برای بهبود گردش خون چای نعناع تند گرم بنوشید. این کار باعث درخشش پوست شده و ذهنتان را نیز آرام می‌کند.

 

 

جوش‌های پوستی را نکنید. برای یک آرایش بی‌عیب و نقص شما باید با یک صورت صاف کارتان را شروع کنید. بهترین کار این است جوش‌ها را همان‌طور رها کنید تا زیر آرایش شما محو شوند. می‌توانید از ژل‌های مخصوص برای کاهش التهاب جوش استفاده نمایید.

 

با کمک انگشت حلقه صبح  روز مهمانی اطراف چشمان خود را با حرکات دایره‌ای ماساژ دهید تا التهاب و حلقه‌های سیاه اطراف چشم کاهش یابند. این کار کمک می‌کند جریان خون راکد که باعث سیاهی دور چشم می‌شود حرکت کند – خصوصاً زمانی که برای کمبود خواب است. همچنین این کار به از بین رفتن مناسب آب اطراف چشم کمک کرده و پف چشم را از بین می‌برد. سپس از یک کرم مناسب اطراف چشم برای چین‌وچروک‌ها و ضدالتهاب استفاده نمایید. این کرم‌ها با کاهش حلقه‌های سیاه و درخشان کردن چشم‌های خسته معجزه‌ی واقعی هستند.

 

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040