۲۱ مرداد ۱۳۹۷

درمان های خانگی قوی برای آبله مرغان 2

۲۱ مرداد ۱۳۹۷ 297 بازدیدکننده 0 نظر
درمان های خانگی قوی برای آبله مرغان 2 در این مقاله می خوانید

آبله‌مرغان می‌تواند سختی زیادی همراه داشته باشد. شما در خانه با چیزهای ساده‌ای می‌توانید کمک زیادی به خودتان کنید.   ...

درمان های خانگی قوی برای آبله مرغان 2

روغن چوب صندل

برای درمان آبله‌مرغان می‌توان برخی روغن‌های معطر را با آب وان حمام ترکیب کرد. روغن چوب صندل برای این کار بسیار مؤثر است زیرا خاصیت ضدویروس و ضد باکتری دارد. این روغن سلامت پوست را بهبود بخشیده، التهاب را کاهش داده و مقابل عفونت‌های بعدی از شما دفاع می‌کند.

 

 

یاسمن

گل‌ها و برگ‌های یاسمن اغلب برای تهیه چای و در وان حمام برای درمان آبله‌مرغان استفاده می‌شوند. می‌توانید برگ‌ها را در قوری یا در وان حمام بریزید. ترکیبات طبیعی موجود در گیاه یاسمن ضدالتهاب بوده و می‌توانند تسکین قابل‌توجهی برای خارش شما همراه داشته باشند.

 

 

ویتامین D

نور خورشید می‌تواند بهترین راه درمان آبله‌مرغان باشد. البته بیشتر افراد تا زمان خوب شدن در خانه می‌مانند اما باید بدانید نور خورشید و ویتامین D روی پوست می‌توانند برای درمان سریع ضروری باشند. ویتامین D از مهم‌ترین مواد غذایی لازم برای پوست است بنابراین زمانی که آبله‌مرغان شما را اذیت می‌کند بیرون رفته و کمی زیر نور بمانید.

 

 

برگ‌های گیاه چریش

برگ‌های چریش اغلب درمانی مفید و مؤثر برای آبله‌مرغان بوده‌اند. تهیه‌ی خمیری از این برگ‌ها در آب می‌تواند روی نواحی تحریک شده زده شود اما اغلب آن را درون وان حمام می‌ریزند. شما مطمئن می‌شوید احساس خارش شما سریع‌تر بهبود می‌یابد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040