۲۰ مرداد ۱۳۹۷

درمان های خانگی قوی برای آبله مرغان

۲۰ مرداد ۱۳۹۷ 732 بازدیدکننده 0 نظر
درمان های خانگی قوی برای آبله مرغان در این مقاله می خوانید

آبله‌مرغان می‌تواند سختی زیادی همراه داشته باشد. شما در خانه با چیزهای ساده‌ای می‌توانید کمک زیادی به خودتان کنید.   ...

درمان های خانگی قوی برای آبله مرغان

جوش‌شیرین

یکی از مشهورترین درمان‌ها برای آبله‌مرغان استفاده از جوش‌شیرین است، که می‌تواند با آب ترکیب شده و به نوعی خمیر تبدیل شود. این خمیر را روی پوست زده و بگذارید بماند تا خشک شود. ترکیبات فعال در جوش‌شیرین خارش و درد پوست ملتهب را کاهش داده و مانع خارش بیشتر می‌شود. خارش زیاد و کنده شدن جوش‌ها می‌تواند باعث ماندن جای آن روی پوست شود.

 

 

گشنیز

یکی از درمان‌های گیاهی‌تر گشنیز است که می‌تواند به فرایند درمان سرعت دهد. گشنیز گیاهی قوی است که ترکیبات ارگانیک مفید زیادی دارد. سوپ گشنیز و هویج در اغلب کشورها یک درمان خانگی استاندارد برای آبله‌مرغان است.

 

 

عسل

طبیعت شیرین و چسبنده‌ی عسل چیزی بهتر از طعم لذیذ با خود دارد. عسل غنی از ترکیباتی طبیعی است که باعث کاهش التهاب و اذیت شما می‌شوند. بعلاوه عسل طبیعت ضد باکتری دارد ازاین‌رو می‌تواند از فرد مبتلا به آبله‌مرغان مقابل عفونت‌های ثانویه که در اثر خاراندن جوش‌ها ممکن است ایجاد شود محافظت نماید. شما می‌توانید عسل را مستقیماً روی جوش‌ها زده و بعد از چند دقیقه آن را بشویید. زیاد طول نمی‌کشد تا عسل تأثیر کند.

 

 

وان جو

طبیعت آرامش‌بخش یک وان پر شده از آب و جو دو سر برای کاهش مشکلات و سرعت دهی به درمان آبله‌مرغان عالی است. شاید کمی عجیب باشد اما این روش امتحان شده برای درمان آبله‌مرغان بی‌نظیر است.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040