۲ تير ۱۳۹۷

کارهای ناخوشایند بدن که مفیدند 2

۲ تير ۱۳۹۷ 88 بازدیدکننده 0 نظر
کارهای ناخوشایند بدن که مفیدند 2 در این مقاله می خوانید

دوست دارید از بدنتان بیشتر بدانید؟ این‌ها کارهای ناخوشایندی است که بدن انجام می‌دهد ولی برای زندگی به آن نیاز داریم.   ...

کارهای ناخوشایند بدن که مفیدند 2

ترشحات واژینال

مانند ترشحات چشم و بینی که عادی هستند همین قضیه در مورد ترشحات واژن نیز وجود دارد. مایعات واژن یک نرم‌کننده‌ی جنسی هستند. بعلاوه این ترشحات نقش مهم‌تری در سلامت ما ایفا می‌کنند. مایعات واژن سلول‌های مرده و باکتری‌ها را با خود خارج خواهند کرد و این به مبارزه با عفونت‌ها کمک می‌کند.

 

 

مدفوع

داشتن مدفوع منظم بخش مهمی از گوارش غذایی است که می‌خوریم. مدفوع راهی است که بدن از مواد زائد خود را آزاد می‌سازد. این کار مسلماً بخش مهمی از سالم بودن شما می‌باشد. اگر دچار یبوست، اسهال یا هر مشکل دیگری در این زمینه شدید باید حتماً از پزشک متخصص کمک بگیرید.

 

 

تولید موم گوش

موم گوش یک مرطوب‌کننده‌ی طبیعی است که مانع از خشکی زیادی پوست داخل گوش شما خواهد شد. همچنین این ماده آلودگی‌ها و گردوغبار را متوقف کرده و نمی‌گذارد وارد کانال گوش شوند. همچنین می‌تواند جلوی باکتری‌ها و دیگر ارگاسم‌های عفونی را گرفته و اجازه ندهد وارد فضای داخلی گوش شوند.

 

 

بگذارید عطسه‌تان بیاید

عطسه ابتدا در اعصاب شما شروع می‌شود. اعصاب به مغز پیام می‌دهند که چیزی داخل بینی است که باید بیرون بیاید. شما می‌توانید با گرفتن بینی و نفس کشیدن از دهان جلوی عطسه را بگیرید اما این راه درستی نیست. عطسه کردن نقش مهمی در ایمنی بدن دارد و کمک می‌کند سالم بمانیم. یک عطسه به تنهایی می‌تواند 100000 جرم را به هوا بفرستد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040