۲۸ خرداد ۱۳۹۷

درمان های خانگی برای التهاب معدی روده ای 2

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ 94 بازدیدکننده 0 نظر
درمان های خانگی برای التهاب معدی روده ای 2 در این مقاله می خوانید

گاستروآنتریت یا التهاب معدی روده‌ای وضعیتی است که شکم و روده‌ها ملتهب شده و اغلب برای عفونت باکتری ایجاد می‌شود. درمان‌های زیر به بهبود سریع‌تر شما کمک می‌کنند.   ...

درمان های خانگی برای التهاب معدی روده ای 2

زنجبیل

این داروی تاریخی برای مشکلات معده و روده نیز مفید است. ترکیبات فعال در زنجبیل قوی و همه‌کاره هستند، از جمله توانایی آرام کردن معده و محافظت از لایه‌ی آن مقابل باکتری‌های خطرناک. جویدن زنجبیل می‌تواند حالت تهوع را از بین برد، اگرچه چای زنجبیل متداول‌ترین راه استفاده از آن است.

 

 

مایعات

یکی از خطرهای بزرگ برای روده کم‌آبی است. برای ساده کردن کار در زمان استفراغ یا اسهال شدید بدن به سرعت آب خود را از دست می‌دهد و هر فرایندی در بدن شما کندتر خواهد شد، از جمله سیستم ایمنی و مسیر گوارشی. باید برای اینکه احساس بهتری داشته باشید مایعات بدن را جایگزین نمایید.

 

 

نعناع

ترکیبات ارگانیک قدرتمند در نعناع خنک‌کننده و ضدالتهاب هستند. جویدن برگ‌های نعناع برای مشکلات روده و معده مفید بوده و هزاران سال است که کاربرد دارد. چای تازه‌ی نعناع درمانی مؤثر مقابل استفراغ است زیرا می‌تواند التهاب روده را کاهش دهد.

 

 

دارچین

یکی از درمان‌های سنتی برای ناراحتی‌های معدی روده‌ای مصرف چای دارچین و عسل است که قرن‌ها استفاده می‌شود. هر دو عسل و دارچین ترکیباتی ارگانیک هستند که ایمنی را بهبود بخشیده و التهاب را کاهش می‌دهد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040