۲۱ خرداد ۱۳۹۷

درمان های خانگی مفید برای سرطان تخمدان 2

۲۱ خرداد ۱۳۹۷ 82 بازدیدکننده 0 نظر
درمان های خانگی مفید برای سرطان تخمدان 2 در این مقاله می خوانید

سرطان عوارض دردناکی در بدن شما خواهد داشت. این درمان‌های خانگی شما را آرام‌تر خواهند کرد.   ...

درمان های خانگی مفید برای سرطان تخمدان 2

نور خورشید

یکی از درمان‌های خانگی که به آن توجه زیادی نمی‌شود کمی بیرون رفتن و دریافت نور خورشید است. ویتامین D یک مبارز قوی با سرطان بوده و در مورد سرطان تخمدان اهمیت ویژه‌ای دارد. به بیان دیگر بگذارید هر ازگاهی کمی نور به شما برسد، ضرر نخواهید کرد.

 

 

زنجبیل

بار دیگر زنجبیل نقش مهمی در پیشگیری و درمان یک بیماری سخت ایفا می‌کند. ترکیبات فعال در زنجبیل دارای فعالیت ضد سرطانی بوده و می‌توانند از رشد و تکثیر سلول‌های سرطانی جلوگیری نمایند.

 

 

ماهی

خوردن ماهی چرب یکی از بهترین راه‌های دریافت اسیدهای چرب امگا3 است، چربی‌های مفیدی که بدن برای محافظت از قلب نیاز دارد. خوشبختانه این چربی‌های امگا3 می‌توانند از شما مقابل سرطان نیز حفاظت کنند. این یعنی امگا3 می‌تواند سلول‌های سرطانی را گرسنه نگه‌داشته و با قطع کردن خون به آن‌ها مانع از تقسیم شدن و پیشروی سلول‌ها شود.

 

 

چای سبز

مقدار زیاد آنتی‌اکسیدان‌ها در چای سبز آن را بهترین نوشیدنی برای پیشگیری و درمان سرطان کرده است. کاتچین ها ترکیبات شناخته‌شده‌ای هستند که باعث مرگ خودکار سلول‌های سرطانی شده و مانع از تقسیم و پیشرفت آن‌ها در بدن می‌شوند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040