۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷

بهترین درمان ها برای ساییده شدن پوست

۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ 889 بازدیدکننده 0 نظر
بهترین درمان ها برای ساییده شدن پوست در این مقاله می خوانید

ساییدگی زخمی مشکلی است که عوارض دردناکی را همراه خواهد داشت. قبل از مراجعه به پزشک این درمان‌های خانگی به شما کمک می‌کنند. ...

بهترین درمان ها برای ساییده شدن پوست

زمان بروز ساییدگی زخمی لایه‌ی بالایی پوست برداشته شده و لایه‌ی زیرین بیرون آمده و زخمی در آن ناحیه ایجاد می‌شود.

 

تمیز کردن زخم

در ابتدا تمیز کردن زخم برای جلوگیری از هرگونه عفونت میکروبی ضروری است. برای این کار باید زخم را با صابون ضدعفونی‌کننده و آب گرم شسته و با یک پارچه‌ی تمیز خشک نمایید.

 

 

ژل آلوئه ورا

ژل آلوئه درمان خانگی مشهوری برای درمان ساییدگی‌هاست. پیشنهاد می‌شود این ژل را در خانه داشته باشید زیرا ممکن است مشکل در هر زمان از روز برای شما ایجاد شود.

 

 

عسل

عسل یک درمانگر خانگی اساسی برای آسان کردن درمان سریع زخم‌هایی است که بر اثر ساییده شدن پوست ایجاد می‌شوند. برای سرعت دادن به درمان و کاهش خارش یک لایه عسل روی ناحیه‌ی عفونی بمالید.

 

 

گل‌های ماری گلد و برگ‌های جعفری

شما می‌تواند برگ‌های جعفری و گل‌های ماری گلد را له کرده یا با له کردن برگ‌ها خمیری درست کنید. سپس آن را روی زخم بمالید تا ساییدگی‌ها بهبود یابند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040