۳ ارديبهشت ۱۳۹۷

علائمی که به کافئین اعتیاد دارید

۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ 210 بازدیدکننده 0 نظر
علائمی که به کافئین اعتیاد دارید در این مقاله می خوانید

این‌ها علائمی هستند که در صورت احتمال وابستگی به کافئین باید آن‌ها را در خود بررسی کنید. اگر بازهم شک داشتید با پزشکتان مشورت داشته باشید. ...

علائمی که به کافئین اعتیاد دارید

خستگی

یکی از نشانه‌های وابستگی به کافئین احساس خستگی زمانی است که آن را ترک می‌کنید. اگر با نخوردن قهوه‌ی صبحانه خواب‌آلود به محل کار رفته و احساس خستگی داشته و در فعالیت‌های روزانه بی‌انگیزه می‌شوید این‌ها علائم خوبی نیستند.

 

 

ارتباط غیرمستقیم کافئین با افسردگی

رابطه‌ی غیرمستقیمی بین مصرف کافئین و افسردگی وجود دارد. ازآنجایی‌که مصرف زیاد کافئین می‌تواند مانع از خواب کافی شود این حالت روحی برای شما اثر گذاشته و دچار افسردگی خواهید شد.

 

 

حالت تهوع می‌گیرید

اگر به کافئین وابسته شده باشید و آن را ناگهان ترک کنید دچار علائمی فیزیکی خواهید شد مانند حالت تهوع. این احساس عجیب و ناخوشایند نشانه‌ای از وابستگی ناسالم به کافئین است.

 

 

مشکلات ماهیچه

حس بدی که در زمان آنفولانزا در بدن خود دارید را به یاد می‌آورید؟ درد ماهیچه، گرفتگی و سفتی عضلانی شبیه به آنفولانزا می‌تواند با اعتیاد به کافئین و تلاش برای ترک آن ایجاد شود. فعالیت‌های عادی که قبلاً انجام می‌دادید، مانند پیاده‌روی، حالت برای شما سخت خواهد بود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040