۲ ارديبهشت ۱۳۹۷

نکات بهداشتی برای خانم ها

۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ 246 بازدیدکننده 0 نظر
نکات بهداشتی برای خانم ها در این مقاله می خوانید

انتخاب نادرست لباس می تواند عوارض جانبی جدی و ناخوشایندی داشته باشد. این ها اشتباهاتی است که شما مرتکب می‌شوید. ...

نکات بهداشتی برای خانم ها

نپوشیدن لباس های زیر نخی

ابریشم و پلاستیک هوا را عبور نمی‌دهد و این احتمال ماندگار شدن رطوبت را بالا می برد. در نتیجه میزان عفونت‌های باکتری یا مخمری بیشتر می‌شود. اگر حتما دوست دارید از لباس‌زیرهای پلاستیکی بپوشید باید حداقل انواعی را انتخاب کنید که در بین آن یک لایه نخی وجود دارد.

 

 

لباس های زیر باریک

اگر کمی باکتری در قسمت پشتی لباس داشته باشید – باکتری ای کولای متداول ترین نوع از باکتری روده است – و کمی فعالیت کنید شاید لباستان مقداری جابه جا شود. این حرکت کافی است تا باکتری وارد واژن یا مجرای ادرار شود. این باریکی لباس باعث هل دادن باکتری داخل واژن یا مجاری ادراری خواهد شد.

 

 

پوشیدن لباس زیر در رختخواب

رطوبت گیر افتاده می‌تواند باعث افزایش باکتری ها و حتی عفونت‌های مخمری شود و پوشیدن لباس زیر در شب این احتمال را حدود 25 بار زیادتر می‌کند. کمی رسیدن هوا به بدن باعث خشک و تمیز ماندن آن خواهد شد. اگر نمی‌توانید هر شب بدون لباس زیر بخوابید حداقل چند شب در هفته این کار را انجام دهید. خواهید دید چقدر بهبود قابل توجهی دارید.

 

 

نپوشیدن لباس در طول روز

اصلا توصیه نمی‌شود در طول روز شرایطی مانند شب‌ها داشته باشید. زمان پوشیدن لباس هایی مانند شلوارهای جین که باعث اصطکاک می‌شوند باید حتما لباس زیر داشته باشید زیرا می‌توانند باعث پوسته شدن و التهاب شده و نتیجه‌ی نهایی برابر است با عفونت.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040