۲۹ بهمن ۱۳۹۶

راه های عجیب برای مبارزه با استرس 2

۲۹ بهمن ۱۳۹۶ 749 بازدیدکننده 0 نظر
راه های عجیب برای مبارزه با استرس 2 در این مقاله می خوانید

همه‌ی ما در شرایط مختلف زندگی دچار استرس شده و باید بپذیریم استرس را نمی‌توان حذف کرد. اما باید آن را کاهش دهیم. ...

راه های عجیب برای مبارزه با استرس 2

هنرمند شوید

نیازی نیست به اندازه‌ی داوینچی خبره باشید تا از مزایای هنر بهره ببرید. هنر و موسیقی درمانی هر دو روش‌هایی تائید شده هستند که اغلب برای کاهشاسترس استفاده می‌شوند، زیرا این کارها باعث دور  شدن ذهن از هر چیزی خواهد شد که به شما استرس می‌دهد.

 

 

رابطه‌ی جنسی

رابطه‌ی جنسی ترکیبی از فاکتورهای مختلف است، از جمله آزاد شدن اندورفین‌ها و ارتباطات اجتماعی، نتیجه کاهش میزان استرس خواهد بود. باوجودی که شاید مشکلی که باعث استرس شما شده است رفع نشود اما مطمئناً رابطه‌ی شما باعث بهتر شدن برخوردتان مقابل آن مشکل خواهد شد.

 

 

باد کردن بادکنک

نه‌تنها این کار باعث خنده‌ی شما خواهد شد بلکه سطح استرس را کم می‌کند. بعلاوه شما برای باد کردن بادکنک نیاز به نفس‌های عمیق دارید. بنابراین دفعه‌ی بعدی که به اداره می‌روید در کشوی خود چند عدد بادکنک بگذارید و هرزمان احساس استرس داشتید آن را باد کنید.

 

 

خوردن کمی برشتوک

همه‌ی ما می‌دانیم برشتوک جو مفید است زیرا سرشار از غلات کامل بوده و کلسترول کمی دارد اما می‌دانید برای ذهنتان نیز مفید است؟ منیزیم و پتاسیم این صبحانه می‌تواند سطح فشارخون را کاهش داده و باعث احساس آرامش شما شود. بعلاوه مصرف منظم جو می‌تواند سطح سروتونین را بهبود بخشد، هورمونی که باعث شادی شما خواهد شد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040