۱۵ بهمن ۱۳۹۶

بدن شما با این علائم می خواهد چه بگوید

۱۵ بهمن ۱۳۹۶ 172 بازدیدکننده 0 نظر
بدن شما با این علائم می خواهد چه بگوید در این مقاله می خوانید

علائم کوچکی در بدن شما هستند که نشان می‌دهند مشکلی وجود دارد. بیایید نگاهی به این علائم بیندازیم. ...

بدن شما با این علائم می خواهد چه بگوید

جوش‌های پوستی

دلایل بی‌شماری برای این مشکل در صورت شما وجود دارد اما برخی علل متداول‌تر از دیگر علت‌ها هستند. جوش‌ها می‌توانند زمانی که شما تحت استرس زیادی هستید ایجاد شوند و یا اینکه اگر از محصولات پوستی مناسبی استفاده نمی‌کنید. همچنین اگر زیاد از غذاهای محرک جوش‌ها بخورید باید منتظر آن‌ها باشید.

 

 

همیشه سردتان است

شاید چیز باعث سرد بودن بدن شما از داخل شده است. تیروئید غیرفعال می‌تواند مقصر گرم نشدن شما باشد. دلایل دیگر این مشکل ممکن است عدم تعادل هورمونی یا کمبود کالری باشد – به همین علت است که در زمستان ما میل به غذاهای سنگین داریم.

 

 

نفخ

نفخ کردن همیشه علامت بدی نیست. اگر هر بار که غذای خاصی را می‌خورید نفخ می‌کنید شاید علت کمی آلرژی به آن غذا باشد. از طرف دیگر نفخ ممکن است مواقع دیگری نیز پیش بیاید. شاید این مشکل عارضه جانبی از هضم باشد. بنابراین اگر زیاد نفخ می‌کنید به دنبال تغییرات غذایی برای حل مشکل خود باشید.

 

 

ترک خوردن لب‌ها

احتمال اینکه بدون وجود هیچ مشکل خاصی لب‌هایتان ترک بخورند زیاد است. برای مثال یک زمستان سرد می‌تواند باعث ترک خوردن لب‌های شما شود. بالم لب راه‌حل موقت خوبی است اما لب‌های خشک می‌توانند نشانه‌ی کم‌آبی باقی بدن نیز باشند. مرتباً آب بیشتری بنوشید تا با این عارضه‌ی پیش‌آمده مبارزه  کنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040