۱۱ بهمن ۱۳۹۶

علائم عجیبی که زیاد قند می خورید

۱۱ بهمن ۱۳۹۶ 156 بازدیدکننده 0 نظر
علائم عجیبی که زیاد قند می خورید در این مقاله می خوانید

خواندن برچسب مواد غذایی اولین گام در مبارزه با دریافت قند اضافی است.اما اگر این راه کمکی نکرد به این علائم دقت کنید. ...

علائم عجیبی که زیاد قند می خورید

حلقه‌های سیاه زیر چشم

دلیل اصلی این واکنش بدن مشخص نیست اما افراد زیادی متوجه می‌شوند که بین قند دریافتی و شدت سیاهی زیر چشم رابطه‌ی نزدیکی برقرار است.

 

 

خشکی پوست

قند ماده‌ای حل شونده است و آب بدن را در خود حل می‌کند. این یعنی می‌تواند باعث عدم تعادل مایعات و کم‌آبی شود و این روی پوست شما دیده می‌شود. حتماً به پوست خود رطوبت رسانی کرده و از درمان‌های مخصوص استفاده کنید. در کنار این‌ها مراقب قند دریافتی خود نیز باشید.

 

 

میوه‌ها شاید زیاد شیرین نباشند

انواع متفاوتی از قند وجود دارد- برخی قندها طبیعی بوده و برخی فراوری‌شده هستند. این قندهای فراوری‌شده هستند که برای شما بد می‌باشند. در غذاهای فراوری‌شده اغلب تولیدکنندگان از قندهای فراوری‌شده‌ی زیاد استفاده می‌کنند تا موادی شیرین بسازند. قندهای طبیعی در مقایسه با این قندها شیرینی کمتری دارند.

 

 

نمی‌توانید بخوابید

ازآنجایی‌که قند انرژی را زیاد می‌کند مواد قندی می‌توانند سیستم انرژی شما را فعال سازند. مواد قندی یکی از گروه‌های غذایی هستند که باید بعد از ساعت پنج بعدازظهر دیگر نخورید – البته اگر می‌خواهید شب راحت خوابتان ببرد. این خوراکی‌ها می‌توانند شما را زمان زیادی بیدار نگه دارند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040