۲۷ دي ۱۳۹۶

عاداتی که سلامت شما را تهدید می کنند 3

۲۷ دي ۱۳۹۶ 191 بازدیدکننده 0 نظر
عاداتی که سلامت شما را تهدید می کنند 3 در این مقاله می خوانید

مشکل اینجاست شاید ندانید کدام عادات نادرست هستند. بهتر است بدانید کدام عادات سلامت شما را خراب می‌کنند. ...

عاداتی که سلامت شما را تهدید می کنند 3

نگاه کردن به موبایل

اغلب افراد موبایل خود را پایین نگه می‌دارند، نزدیک قفسه‌ی سینه یا روی ران پا، و این کار باعث می‌شود برای نگاه کردن به صفحه سرتان پایین باشد. در نتیجه فشار زیادی به گردن وارد خواهد شد. زمانی که سر خود را به جلو خم کرده و پایین را نگاه می‌کنید گردن باید وزن زیادی را تحمل کند و باعث فشار و استرس زیادی روی آن خواهد شد.

 

 

نخوردن غذا

خوردن مرتب باعث می‌شود سطح  انرژی ثابت مانده و سوخت‌وساز در جای درست انجام شود. بسیاری از افراد برای کاهش وزن با خیال کم کردن کالری وعده‌های غذایی را کنار می‌گذارند اما نتیجه می‌تواند کند شدن سوخت‌وساز باشد و حتی فرد دچار افزایش وزن شود. بعلاوه در این زمان شما احساس خستگی داشته و بسیار حساس خواهید شد.

 

 

نداشتن برنامه‌های سلامت در تقویمتان

برنامه‌ریزی عادت اولی است که می‌تواند باعث موفقیت یا شکست شما در اهداف سلامت شود. نداشتن برنامه‌ریزی برای وعده‌های غذایی، خرید مواد غذایی یا شرکت در کلاس‌های تناسب‌اندام باعث دلهره و ناامیدی شما خواهد شد. عدم برنامه‌ریزی می‌تواند باعث شود از بیرون غذا سفارش دهید یا انتخاب‌های غذایی زیاد سالمی نداشته باشید.

 

 

نخوردن صبحانه

صبحانه مواد غذایی ضروری مورد نیاز بدن برای عملکرد درست در طول روز را فراهم می‌کند. نخوردن صبحانه می‌تواند باعث شود بدن به حالت قحطی رفته و احتمال بیشتر خوردن شما بالا رود. در نتیجه کالری‌ها به جای سوختن تبدیل به چربی خواهند شد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040