۹ دي ۱۳۹۶

نشانه هایی که استرس شما خارج از کنترل است

۹ دي ۱۳۹۶ 217 بازدیدکننده 0 نظر
نشانه هایی که استرس شما خارج از کنترل است در این مقاله می خوانید

استرس بخش جدایی‌ناپذیر از زندگی است و در این زمان شما فشار بیشتری را حس می‌کنید. علائم زیادی هستند که استرس از کنترل خارج شده است. ...

نشانه هایی که استرس شما خارج از کنترل است

دندان‌قروچه می‌کنید

دندان‌قروچه شدیداً در افرادی که دچار استرس هستند مربوط به مشکلات روحی است. دندان‌قروچه شامل علائمی مانند سردردهای مداوم، گوش‌درد یا درد در فک خواهد بود. کسانی  که شب‌ها دندان‌قروچه می‌کنند در طول روز دندان‌های خود را روی هم فشار می‌دهند، البته دندان‌قروچه در طول روز کمتر اتفاق می‌افتد.

 

 

مشکل در یادگیری چیزهای جدید

ما تلاش می‌کنیم چیز جدیدی یاد بگیریم و نمی‌توانیم تمرکز داشته باشیم. شاید این استرس از کار یا دیگر عوامل خارجی باشد. دلایل بسیار واقعی بر ارتباط بین توانایی یادگیری و استرس وجود دارد. تحقیقات نشان داده‌اند استرس شدید ماده‌ای را در بدن آزاد می‌سازد که با فرایند یادگیری در تداخل است.

 

 

توهمات شنوایی دارید

این سندروم وحشتناک به نظر می‌رسد و زمانی که اتفاق بیفتد وحشتناک است. این مشکل در مورد شنیدن یک صدای خیالی در زمان خواب است که اغلب با صدای  تندر یا شلیک یک تفنگ تشبیه می‌شود. درحالی‌که این مشکل هیچ‌گونه درد فیزیکی ندارد می‌تواند باعث مشکلاتی از جمله  تشویش شما در زمانی شود که می‌خواهید بخوابید.

 

 

آلرژی‌های شدیدتر

اگر  تجربه‌ی آلرژی‌ای را دارید که از قبل شدیدتر است شاید مربوط به سطح استرس شما باشد. هرچه بیشتر استرس داشته باشید بدن زمان بیشتری واکنش نشان خواهد داد و واکنش آلرژیک شما شدیدتر خواهد  بود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040