۱۶ آذر ۱۳۹۶

برای درمان بیماری ها چگونه بخوابیم

۱۶ آذر ۱۳۹۶ 486 بازدیدکننده 0 نظر
برای درمان بیماری ها چگونه بخوابیم در این مقاله می خوانید

طرز خوابیدن شما تأثیر زیادی بر وضعیت سلامتتان دارد. می‌توانید با کمک روش‌های صحیح خوابیدن بیماری‌های خود را کنترل کنید. ...

برای درمان بیماری ها چگونه بخوابیم

اگر عفونت سینوسی دارید از یک بالشت بلند استفاده کنید تا مانع وارد شدن مخاط بینی به سینوس شوید. در نتیجه سینوس شما تشدید نمی‌شود.

 

اگر بدون هیچ دلیلی سردرد می‌گیرید شاید مشکل از مهره‌های گردن باشد. سر خود را روی بالشت قرار  داده و در دو سمت سر بالشتک بگذارید تا گردن شما ثابت بماند.

 

اگر مشکل کمردرد دارید یک بالشت زیر زانوی خود قرار داده و یک حوله را به شکل دایره‌ای کرده و  در قوس کمر بگذارید. بالشت زیر سر شما نیز نباید زیاد بلند باشد.

 

برای کسانی که شانه درد دارند روی شانه‌ای بخوابند که درد ندارد. بهتر است به فرم جنینی خوابیده و یک بالشت را به سینه‌ی خود بکشید. بالشت دیگری را زیر دو زانویتان بگذارید.

 

اگر شما دچار سوزش سر دل هستید مانند شکل بر روی سمت چپ بدن بخوابید تا مشکل شما به کمترین  میزان برسد. در خواب حالا دچار مشکل نخواهید شد.

 

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040