۲۴ مهر ۱۳۹۶

تغییرات کوچک که تفاوت های بزرگی می سازد

۲۴ مهر ۱۳۹۶ 607 بازدیدکننده 0 نظر
تغییرات کوچک که تفاوت های بزرگی می سازد در این مقاله می خوانید

ایجاد برخی تغییرات کوچک در زندگی روزانه می تواند تاثیر بزرگی بر زندگی روزانه و سلامت شما داشته باشد. ...

تغییرات کوچک که تفاوت های بزرگی می سازد

آب‌رسانی منظم

جای شکی نیست که باید آب بدن کافی باشد اما نوشیدن آب کم و تکرار آن در روز مهم است تا در تمام مدت نیاز بدن تأمین گردد. فاکتورهای زیادی روی آب بدن شما اثر دارند بنابراین اگر ورزش می‌کنید، زیاد کافئین می‌خورید یا زیاد مقابل نور خورشید هستید باید بیشتر آب بنوشید.

 

 

نوشیدن آب کلروفیل

افزودن چند قطره از این دانه‌های سبزرنگ به کنترل گرسنگی کمک کرده و بوی بد بدن را از بین می‌برد. این ماده یک آنتی‌اکسیدان قوی است که سرعت تمیز کردن مواد زائد و ترمیم مشکلات را زیاد می‌کند. کلروفیل خود را به فلزات سنگین بدن چسبانده و آن‌ها را می‌شوید.

 

 

افزودن روغن نارگیل

روز خود را با یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل شروع یا تمام کنید. این روغن سوخت‌وساز بدن را سرعت داده و رشد مخمرها را تنظیم می‌کند. برای حفظ تعادل روغن نارگیل را به آشپزی خود اضافه کرده یا روزانه بخورید.

 

 

12 ساعت روزه‌بگیرید

12 ساعت بین وعده‌ی شام و صبحانه چیزی نخورید تا بدن شما سم‌زدایی شود. شش ساعت اول بعد از خوردن شام بدن شما روی هضم غذا تمرکز می‌کند. چهار ساعت بعد به سم‌زدایی بدن اختصاص داده شده و چربی سوزی مؤثرتر خواهد شد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040