۱ اسفند ۱۳۹۵

علائم هشدار دهنده ترکیدن آپاندیس

۱ اسفند ۱۳۹۵ 1693 بازدیدکننده 0 نظر
علائم هشدار دهنده ترکیدن آپاندیس در این مقاله می خوانید

ترکیدن اپاندیس می تواند به نوعی کشنده باشد. علائم زیر به شما در تشخیص کمک خواهند کرد. ...

علائم هشدار دهنده ترکیدن آپاندیس

درد زیاد معده

علائم اپاندیس

آپاندیس اغلب با درد شدیدی همراه است که از ناف شروع شده و به پایین و راست شکم کشیده می‌شود. این درد همیشه نشانه‌ی ترکیدن آپاندیس نیست اما می‌تواند علامت هشدار باشد. اگر در زمان راه رفتن، سرفه یا حرکت از روی دست‌اندازها درد داشتید ممکن است کل بدن شما دچار التهاب شده باشد و این  یعنی آپاندیس در حال ترکیدن است.


 

حالت تهوع و استفراغ

علائم اپاندیس

شاید این حالت به خاطر وجود باکتری در معده به وجود آمده باشد. از طرف دیگر آپاندیس نیز همیشه با این حالت همراه نخواهد بود. بهتر است در این شرایط به پزشک مراجعه کنید زیرا ممکن است آپاندیس روی دستگاه گوارش و سیستم عصبی بدن اثر گذاشته باشد.


 

تکرر ادرار

علائم اپاندیس

آپاندیس در برخی افراد به مثانه بسیار نزدیک است و با التهاب آپاندیس مثانه‌ی شما نیز ملتهب خواهد شد. در نتیجه فرد احساس نیاز به رفع ادرار خواهد داشت.البته این حالت می‌تواند نشانه‌ی عفونت لوله‌ی ادراری نیز باشد.
 

 

تب و لرز

علائم اپاندیس

تب و لرز نشان می‌دهد جایی در بدن دچار التهاب شده است. این حالت می‌تواند باعث دردهای موضعی و یا تب و لرز شود. اگر تب شدیدی داشتید و یا معده درد شما بدتر شد بهتر است به پزشک مراجعه کنید.
 

 

حالت گیجی

علائم اپاندیس

گیج بودن می‌تواند نشان دهد عفونت در بدن شما بدتر شده است و حتی وارد جریان خون گشته است. اگر این حالت پیش بیاید عفونت مقدار زیادی از اکسیژن بدن را مصرف خواهد کرد و در نتیجه مغز عملکرد مناسبی نخواهد داشت.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040