۳ تير ۱۳۹۷

ترکیب جالب جوش شیرین و لیمو 2

۳ تير ۱۳۹۷ 466 بازدیدکننده 0 نظر
ترکیب جالب جوش شیرین و لیمو 2 در این مقاله می خوانید

مطابق دستور این ترکیب را تهیه و از فواید آن لذت ببرید.   ...

ترکیب جالب جوش شیرین و لیمو 2

بهبود گوارش

ترکیب جوش‌شیرین و آب‌لیمو یک ضد اسید عالی است و به‌سرعت مشکلات هضم را کاهش می‌دهد، نفخ را کاهش می‌دهد و علائم سوزش معده و گرفتگی‌ها را کم می‌کند. با پیشگیری از التهاب  در روده، که بخش مهمی از سیستم ایمنی است، آب‌لیمو و جوش‌شیرین می‌تواند به طرز قابل‌توجهی سلامت روده را بهبود بخشد.

 

 

سلامت قلب

تحقیقات نشان داده‌اند نوشیدن آب در ترکیب با جوش‌شیرین می‌تواند سطح کلسترول بد را کاهش داده و سطح کلسترول خوب را بهبود بخشد. نتیجه می‌تواند کاهش احتمال سکته قلبی و مغزی و کم شدن امکان تصلب شریان‌ها شود.

 

 

مراقبت از پوست

آب‌لیمو اسیدسیتریک زیادی دارد که در کنار آنتی‌اکسیدان‌های مهم دیگر استرس اکسیداتیو را کاهش داده و از عوارض منفی رادیکال‌های آزاد در بدن می‌کاهد. نتیجه برای پوست خیلی خوب بوده و می‌تواند علائم پیری را کاهش داده، چین‌وچروک‌ها را کم کرده و به پوست ظاهر زیبایی دهد.

 

 

پیشگیری از سرطان

یکی از مهم‌ترین کاربردهای آب‌لیمو و جوش‌شیرین تأثیر آن بر روی سرطان است. آب‌لیمو به خصوص در مقابل سلول‌های سرطان‌زا بسیار مؤثر است و می‌تواند استرس اکسیداتیو در بدن را کاهش دهد، در نتیجه خطر سرطان بسیار کم خواهد شد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040