۲ تير ۱۳۹۷

ترکیب جالب جوش شیرین و لیمو

۲ تير ۱۳۹۷ 87 بازدیدکننده 0 نظر
ترکیب جالب جوش شیرین و لیمو در این مقاله می خوانید

مطابق دستور این ترکیب را تهیه و از فواید آن لذت ببرید.   ...

ترکیب جالب جوش شیرین و لیمو

یک قاشق چای‌خوری جوش‌شیرین و آب نصف لیمو را در یک لیوان آب‌معدنی بریزید. بهتر است این نوشیدنی را صبح‌ها و با شکم خالی بخورید.

 

 

تعادل سطح Ph

اغلب افراد به اهمیت کاهش سطح اسیدها در بدن بی‌توجه‌اند اما حفظ تعادل سطح Ph برای سلامت شما ضروری است. سدیم بی‌کربنات می‌تواند سطح اسیدها را پایین آورده و مشکلاتی مانند سوزش معده را کاهش دهد. همچنین سیتریک اسید می‌تواند در زمان هضم خاصیت قلیایی داشته باشد.

 

 

کاهش وزن

ارتباط مستقیمی بین این نوشیدنی و کاهش وزن وجود ندارد اما شواهد نشان داده‌اند جوش‌شیرین می‌تواند انرژی بیشتری تولید کرده و استفاده از آن در زمان ورزش سوخت و ساز را بالا می‌برد.

 

 

خواص پاک‌کننده

آب‌لیمو یک سم‌زدای قوی شناخته شده است و می‌تواند بدن را تحریک به تولید ادرار بیشتر نماید، در نتیجه سموم، نمک‌ها، چربی و آب بیشتری از بدن شما خارج خواهد شد. این یک خبر خوب برای کلیه‌هاست زیرا این کار استرس و فشار را از روی این عضو بدن برداشته و ما را مطمئن می‌سازد که بدن در سطح مناسبی از سموم قرار دارد.

 

 

مراقبت از دندان‌ها

از قدیم افراد زیادی از این ترکیب برای سفید کردن دندان‌ها استفاده می‌کرده‌اند اما خاصیت ساینده‌ی آن می‌تواند برای دندان مضر باشد. این مایع لکه‌های دندان را کاهش داده و سطح اسیدی بودن دهان را کم می‌کند اما راه‌های ایمن‌تری از استفاده‌ی آن به عنوان خمیردندان وجود دارد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040