۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

بهترین نوشیدنی ها برای زنان

۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ 101 بازدیدکننده 0 نظر
بهترین نوشیدنی ها برای زنان در این مقاله می خوانید

برای داشتن بدنی سالم باید تغذیه‌ی سالمی داشته باشید. این نوشیدنی‌ها برای شما بسیار مفیدند.   ...

بهترین نوشیدنی ها برای زنان

شیر سویا

در گذشته اغلب زنان از نوشیدن شیر سویا می‌ترسیدند زیرا این باور وجود داشت که شیر سویا می‌تواند باعث خطر سرطان سینه شود. اما تحقیقات متعدد اخیر نشان داده‌اند هیچ خطری وجود ندارد. شیر سویا می‌تواند حتی احتمال بازگشت سرطان سینه را بسیار کاهش دهد.

 

 

چای

یک فنجان چای سرشار از مواد معدنی، ویتامین و آنتی‌اکسیدان‌هایی است که برای بدن مفید هستند. نوشیدن چای می‌تواند خطر بیماری‌های قلبی و سکته را کاهش دهد.

 

 

اسموتی تخم کتان

تخم کتان می‌تواند سلامت دستگاه قلبی عروقی را بهبود بخشد. باید تخم کتان‌ها را خوب له کرده و آن را به اسموتی خود اضافه کنید.

 

 

شیر بادام

بادام سرشار از چربی خوب است و می‌تواند در رژیم غذایی شما چربی‌های بد را با چربی خوب جایگزین نماید. چربی‌های خوب می‌توانند باعث کاهش سطح کلسترول خون شده و در نهایت برای قلب مفید هستند.

 

 

اسموتی موز

می‌توانید به اسموتی خود میوه و سبزیجات در رنگ‌های مختلف را اضافه کنید. هرچه رنگ‌ها متنوع‌تر باشند اسموتی شما غنی‌تر خواهد شد و میزان انتی اکسیدان ها و مواد غذایی آن بیشتر می‌شود. موز را می‌توان با اسفناج و توت‌فرنگی همراه کرد تا نوشیدنی ایده آلی برای حفظ تراکم استخوان و قدرت آن شود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040