۲۵ بهمن ۱۳۹۶

خوراکی هایی که برای پوست مضرند 2

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ 262 بازدیدکننده 0 نظر
خوراکی هایی که برای پوست مضرند 2 در این مقاله می خوانید

زیبایی پوست اهمیت زیادی برای شما دارد. این خوراکی ها به پوست شما آسیب زیادی خواهند زد. ...

خوراکی هایی که برای پوست مضرند 2

بسته‌های دارای گلوتن

شاید این خبر خیلی خوبی نباشد. کسانی که به گلوتن حساسیت دارند یک واکنش در بدن آن‌ها می‌تواند باعث التهاب شده و نتیجه روی پوست دیده خواهد شد.

 

 

هات‌داگ

هات‌داگ که دارای انتخاب گوشت‌های متنوع است می‌تواند منبع استرس برای پوست شما باشد. تنها مشکل خود گوشت نیست بلکه هورمون‌هایی است که حیوانات قبل از کشته شدن بودن خورده‌اند. هورمون‌های رشد مختلف و سطح آنتی‌بیوتیک‌های درمانی می‌تواند تعادل هورمون‌ها را برهم زند.

 

 

مکمل‌های ویتامین

مصرف مکمل‌های غذایی و ویتامین‌ها تا زمانی که در حد تعادل باشد خطری ندارد. مصرف زیاد ویتامین A می‌تواند باعث بی‌آبی پوست شود.

 

 

کیک‌های برنجی

شکر قهوه‌ای می‌تواند باعث ایجاد چروک‌های پوستی شود. برخلاف باور عموم مبنی بر اینکه کیک‌های برنجی یک میان وعده‌ی سالم هستند مقدار شاخص گلیسمیک ( یک مقیاس که چگونه غذا بر قند خون اثر می‌گذارد ) در آن‌ها بسیار بالا است. کربوهیدرات‌های ساده در این کیک‌ها تجزیه شده و خود را به پروتئین‌های ضد چروک مانند کلاژن متصل می‌سازد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040