۱۰ بهمن ۱۳۹۶

کدام میوه ها بیشترین قند را دارند

۱۰ بهمن ۱۳۹۶ 249 بازدیدکننده 0 نظر
کدام میوه ها بیشترین قند را دارند در این مقاله می خوانید

استرس برای میزان قند میوه‌ها گاه بیشتر از خود قند آن‌ها به بدن آسیب می‌زند. راه‌حل این است که بدانید کدام میوه‌ها قند بیشتری دارند. ...

کدام میوه ها بیشترین قند را دارند

انگور

یک پیمانه آب انگور حدود 15 گرم قند دارد. بعضی انواع انگور که شیرین‌تر هستند شاید قند بیشتری داشته باشند. این  قند است که طعم شیرین را به آن‌ها می‌دهد.

 

 

گیلاس

گیلاس خشک‌شده از نوع تازه‌ی آن قند بیشتری دارد. در یک‌سوم پیمانه از گیلاس خشک‌شده چیزی حدود سی گرم قند وجود دارد. برخی از این قند چیزی است که بعد از خشک کردن میوه‌ها اغلب به آن‌ها افزوده می‌شود. بااین‌وجود در یک پیمانه از گیلاس تازه حدود 20 گرم قند وجود دارد. گیلاس خواص بسیاری برای سلامت دارد، از آنتی‌اکسیدان‌ها گرفته تا ترکیبات ضدالتهاب.

 

 

انبه

اگر یک انبه کامل را بخورید شما حدود 46 گرم قند دریافت کرده‌اید، این قند بیشتر از قند موجود در یک دونات است. البته در یک پیمانه از انبه حدود 23 گرم  قند وجود دارد، چیزی حدود نصف تمام میوه.

 

 

انجیر

انجیر بیشترین قند را در بین میوه‌ها دارد، حدود 8 گرم قند در یک عدد انجیر متوسط. شما اغلب چیزی حدود چهار انجیر را می‌خورید – این یعنی با خوردن این تعداد میوه 32 گرم قند دریافت کرده‌اید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040